ЦИК официално: Това са новите депутати (СПИСЪК)

1 7 699

Централната избирателна комисия обяви списъка (А) на избраните депутати, както и резултатите в преференции на всички останали кандидати (списък Б):

Списъкът не е окончателен – 28 души са избрани в два многомандатни изборни района. Те трябва да изберат от кой МИР да влязат и съответно да освободят местата за други 28 души.

Сред избраните в два района са:

Делян Пеевски, Йордан Цонев, Станислав Анастасов, Мустафа Карадайъ, Цветан Енчев, Халил Летифов от ДПС

Асен Василев, Николай Денков и Росен Костурков, ПП

Иво Русчев, Костадин Костадинов, Петър Петров, Стоян Таслаков и Цончо Ганев от Възраждане

Виолета Комитова, Стефан Янев от Български възход

Радомир Чолаков, Десислава Атанасова, Красимир Вълчев от ГЕРБ-СДС

Елисавета Белобрадова, Ивайло Мирчев, Надежда Йорданова, Христо Иванов от ДБ

Иван Иванов, Корнелия Нинова и Кристиан Вигенин от БСП.

Решение No 1560-НС от 06.10.2022 г. Списък А и списък Б по изборни райони Първи изборен район – Благоевградски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Делян Славчев Пеевски 65.74

Списък Б

102 Халил Реджепов Летифов 1.79

103 Елхан Мехмедов Кълков 3.41

104 Фатима Исмаил Йълдъс 3.44

105 Осман Османов Мисирков 5.38

106 Джалил Селим Бошнак 1.21

107 Сайфедин Мехмед Джурин 0.68

108 Ибраим Ибраимов Зайденов 0.73

109 Мехмед Касъм Вакльов 1.30

110 Яхя Мустафа Сантур 0.27

111 Ахмед Ахмед Гогунч 1.23

112 Михаела Альошева Камбошева 1.42

113 Джемал Ридванов Башов 1.69

114 Хатидже Салих Вурал 0.38

115 Айдън Несиб Мохамед 3.79

116 Ерик Юсуфов Фейзиев 2.13

117 Кико Фикриев Кардашев 0.51

118 Ивайло Иванов Червилов 0.91

119 Айше Мустафова Мазгалджиева 1.45

120 Фатиме Ибрахимова Юрукова 0.34

121 Крум Иванов Крумов 1.28

122 Хамид Шезаиев Юсниев 0.94

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Андрей Атанасов Гюров 66.12

Списък Б

102 Владимир Славев Табутов 4.59

103 Екатерина Кирилова Димитрушева 3.21

104 Димитрина Любомирова Хаджиева-Недина 4.38

105 Иван Васков Христов 2.01

106 Станислав Николаев Кимчев 1.31

107 Кирил Стоянов Танушев 2.06

108 Ваня Христова Кромбоа 1.56

109 Петър Иванов Кулин 4.25

110 Сейди Елзеров Абдишев 0.86

111 Магделина Калинова Китанова 1.45

112 Любомир Наков Костов 1.92

113 Методи Петров Байкушев 6.28

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Цончо Томов Ганев 72.92

Списък Б

102 Цвета Валентинова Рангелова 6.39

103 Костадинка Стоянова Джагълова 2.93

104 Александър Сотиров Стойков 1.84

105 Методи Георгиев Спасов 1.93

106 Мустафа Мустафов Люманков 0.58

107 Иван Тодоров Самоковарев 1.03

108 Любомир Бориславов Колев 2.13

109 Теодора Огнянова Димитрова 1.06

110 Илко Александров Гълъбов 1.21

111 Георги Благоев Хаджийски 2.04

112 Симеон Костадинов Пандилов 0.53

113 Йордан Димитров Говедарев 1.52

114 Костадин Георгиев Георгиев 2.80

115 Борислав Иванов Дамянов 0.67

116 Ибрахим Ибрахим Кърпач 0.43

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Надежда Данаилова Самарджиева 44.89

102 Румен Борисов Кондев 18.73

Списък Б

103 Христо Валериев Гушков 4.90

104 Радостин Георгиев Димитров 3.48

105 Костадин Петров Кърджалийски 2.93

106 Ирина Георгиева Атанасова 0.43

107 Валерия Симеонова Данаилова 0.56

108 Христина Филипова Попова 2.52

109 Атанас Георгиев Мавродиев 1.90

110 Емил Димитров Грозданов 0.71

111 Кристиян Димитров Осев 1.29

112 Юлиан Иванов Митрев 0.76

113 Огнян Лазаров Байков 1.17

114 Атанас Василев Воденичаров 2.66

115 Мустафа Мехмед Кьос 0.69

116 Антонио Сотиров Коларов 1.02

117 Антони Александров Томанов 1.43

118 Гюлзет Ресимов Фърговски 0.52

119 Лидия Николова Гюрова 0.99

120 Евгения Пламенова Митова 0.56

121 Радослав Михайлов Радоев 1.16

122 Мартин Руменов Томов 6.71

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Росен Димитров Желязков 28.01

122 Стефан Апостолов Апостолов 21.11

103 Костадин Томов Стойков 11.95

104 Георги Иванов Георгиев 10.48

102 Росица Николова Димитрова 7.59

105 Александър Иванов Мацурев 7.52

Списък Б

106 Венцислав Костадинов Гърменов 3.66

107 Костадинка Георгиева Богданова 1.50

108 Румен Гълъбинов Гълъбинов 0.40

109 Тодор Стоянов Гюрев 0.97

110 Мартин Петров Златарски 0.29

111 Илия Филипов Сидеров 1.07

112 Любомир Валентинов Павлов 0.55

113 Мариела Георгиева Весалова 0.56

114 Андрей Емилов Миладинов 0.53

115 Силвия Бойкова Велчева 0.90

116 Петранка Стоянова Щерева 0.82

117 Славчо Костадинов Месов 0.51

118 Божидар Иванов Радевски 0.44

119 Ралица Василева Петкова 0.42

120 Георги Василев Великов 0.44

121 Станислав Олегов Стоев 0.28

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Иван Йорданов Димитров 65.97

Списък Б

102 Василиса Павлова Валеова 4.32

103 Мустафа Мустафа Емин 3.61

104 Захари Георгиев Витанов 4.20

105 Ивайло Емилов Димчев 3.80

106 Симеон Атанасов Илиев 2.39

107 Иво Николаев Божков 3.33

108 Георги Викторов Мавродиев 1.36

109 Олег Атанасов Сатиев 1.08

110 Никола Илиев Тафров 1.03

111 Николай Михайлов Куколев 2.84

112 Крум Добринов Стоилов 6.05

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Корнелия Петрова Нинова 40.93

105 Богдан Емилов Боцев 17.40

120 Николай Кирилов Георгиев 14.59

Списък Б

102 Георги Георгиев Михайлов 1.75

103 Владимир Витков Пандев 5.47

104 Младен Стоименов Тимчев 2.83

106 Йорданка Георгиева Атанасова 2.48

107 Мария Николова Юрганчева 2.57

108 Мая Цветанова Падарева 1.64

109 Иван Костадинов Рабаджиев 1.74

110 Людмил Иванов Земеделски 0.52

111 Илиян Димитров Синадинов 1.85

112 Мария Георгиева Парангелска 0.48

113 Милан Станкев Богдански 0.85

114 Пламен Спасов Ботев 0.56

115 Иван Валериев Ижбехов 1.87

116 Димитър Анастасов Малев 0.31

117 Крум Петров Палапуов 1.38

118 Елена Андреева Чучулайна 0.60

119 Любка Петрова Барусова 0.15

Втори изборен район – Бургаски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Севим Исмаил Али 90.71

Списък Б

102 Ешереф Кязим Ешереф 1.21

103 Фатме Хасан Рамадан 1.15

104 Ружди Хикмет Хаджен 0.61

105 Бейхан Али Мустафа 0.43

106 Хасан Абдурахим Хасан 0.57

107 Александър Георгиев Делчев 0.41

108 Елван Селяхтин Атилла 0.23

109 Хава Хюсеин Осман 0.09

110 Кадир Исмаил Ахмед 0.32

111 Мехмед Хасан Хамид 0.37

112 Хюсеин Адем Халил 0.22

113 Сезгин Хасан Кадил 0.12

114 Бехчет Ремзиев Емурлов 0.42

115 Севди Севим Емин 0.04

116 Юмер Хасан Ибрам 0.12

117 Сезер Севгин Шабан 0.69

118 Мехмед Неджатин Хюсеин 0.11

119 Ибрям Али Ибрям 0.06

120 Васил Илиев Малчев 0.06

121 Сание Сейфиева Белева 0.40

122 Вергин Байрямов Терзиев 0.70

123 Джюнейт Гюлтекин Шабан 0.04

124 Али Дуран Хашим 0.52

125 Шерафет Асан Мехмед 0.10

126 Христо Димитров Ангелов 0.03

127 Юзджан Фаик Юмер 0.06

128 Ахмед Сюлейман Мехмед 0.16 9. Продължаваме Промяната Списък А 101 Константин Живков Бачийски 79.53 Списък Б 102 Христо Симеонов Симеонов 3.61 103 Богомил Иванов Петков 0.68 104 Милко Асенов Пенев 0.72 105 Яна Вангелова Вангелова 0.96 106 Константин Костов Иванов 1.26 107 Стоян Димитров Царев 1.07 108 Емил Георгиев Пейчев 1.45 109 Бочко Кирилов Бочев 1.72 110 Николай Желев Желев 0.77 111 Иван Миленов Иванов 1.28 112 Марин Георгиев Георгиев 0.57 113 Теодор Стойков Стаматов 0.47 114 Искра Асенова Ангелова 0.73 116 Станислав Людмилов Станев 0.23 117 Емил Иванов Соколов 1.14 118 Николай Стаматов Богов 0.38 119 Милен Тодоров Манолов 0.66 120 Розита Стойчева Михайлова Еленова 0.33 121 Гроздан Димов Тодоров 0.25 122 Христо Христов Стоилов 0.39 123 Мирослав Йорданов Йорданов 0.32 124 Росен Пенков Топкаров 0.31 125 Диан Стоянов Дунев 0.40 126 Ангел Иванов Симеонов 0.25 127 Петър Константинов Стоев 0.09 128 Деян Денев Денев 0.42 14. ВЪЗРАЖДАНЕ Списък А 101 Цончо Томов Ганев 82.42 Списък Б 102 Борис Димитров Аладжов 1.93 103 Звезделина Камелиева Каравелова 3.62 104 Александър Господинов Койчев 0.97 105 Виктория Валентинова Върбанова 1.18 106 Димитър Петков Петков 0.87 107 Снежана Йовчева Йорданова 1.04 108 Мартин Русинов Русинов 0.96 109 Здравко Райчев Стратиев 0.45 110 Сашо Колев Бакърджиев 0.55 111 Ангел Мирославов Калинков 1.37 112 Атанас Димитров Аврамов 0.61 113 Илко Велков Динев 0.50 114 Надежда Росенова Чолакова 1.35 115 Радостин Янков Желязков 0.26 116 Петър Стефанов Кюркчиев 0.39 117 Драгомир Дончев Дончев 0.51 118 Диян Йорданов Атанасов 0.30 119 Пролетина Белчева Ковачева 0.71 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД Списък А 101 Виолета Колева Комитова 64.38 Списък Б 102 Стоян Демирев Грозев 5.01 103 Манол Божидаров Тодоров 3.39 104 Асен Любомиров Бонджев 1.78 105 Георги Николов Кузманов 3.55 106 Николай Бисеров Андреев 1.18 107 Красимир Павлинов Петров 0.49 108 Тодор Костадинов Мархолев 3.64

109 Димитър Георгиев Георгиев 0.47

110 Николай Костов Стоянов 0.83

111 Явор Мишев Жеков 4.78

112 Ваня Иванчева Стоева-Андонова 1.53

113 Ангелина Кирова Мерджанова 0.65

114 Димитър Петков Нанчев 1.03

115 Николай Насков Нунчев 1.73

116 Калинка Згурова Кънева 0.35

117 Живко Събев Куцаров 0.40

118 Илия Димитров Николов 0.58

119 Васил Тодоров Алексиев 0.91

120 Димитър Марков Марчев 0.21

121 Димитър Мартинов Василев 0.81

122 Петко Неделчев Павлов 0.31

123 Андреан Киров Георгиев 0.23

124 Димитринка Стоянова Сотирова 0.14

125 Мариела Николаева Кирова 0.86

126 Стоян Георгиев Апостолов 0.38

127 Катя Михайлова Михайлова 0.38

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Жечо Дончев Станков 69.02

Списък Б

102 Любен Любенов Дилов 5.64

103 Галя Стоянова Желязкова 3.04

104 Андрей Стоянов Рунчев 2.24

105 Адам Георгиев Адамов 3.48

106 Румен Руменов Ангелов 0.57

107 Стоил Стоянов Яков 2.43

108 Вежди Кемал Орманов 1.21

109 Владимир Добромиров Крумов 0.99

110 Мартин Неделчев Богданов 1.94

111 Ренета Тонич Георгиева 1.26

112 Огнян Христов Станков 0.40

113 Стефана Любенова Караджова 0.28

114 Анелия Стоянова Долапчиева 0.74

115 Петър Тотков Статев 0.53

116 Цветелина Огнянова Иванова 0.47

117 Стефка Иванова Божкова-Генчева 0.53

118 Тодор Димчев Станков 0.12

119 Илиян Стефанов Стефанов 2.51

120 Борислав Красимиров Киров 0.25

121 Ивелин Василев Ефендиев 0.20

122 Димитър Панайотов Янчев 0.51

123 Ферди Байрамали Хюлми 0.13

124 Георги Николов Вдовичин 0.35

125 Деян Митков Димитров 0.26

126 Тони Артюн Минасян 0.21

127 Анелия Тодорова Иванова 0.34

128 Деян Стоянов Стоянов 0.35

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Ивайло Николаев Мирчев 60.18

102 Димитър Георгиев Найденов 18.24

Списък Б

103 Даниела Стоянова Божинова 3.34

104 Иван Тодоров Тодоров 1.76

105 Мария Иванова Кирилова 1.03

106 Константин Георгиев Георгиев 0.28

107 Николай Диянов Николов 0.30

108 Надя Милчева Недялкова-Колева 0.98

109 Кремена Миленова Кунева 3.37

110 Даниел Тодоров Колев 0.28

111 Венцеслав Радоев Стефанов 0.70

112 Митко Пейчев Иванов 1.21

113 Николай Симеонов Найденов 0.99

114 Ваня Кръстева Кръстева 0.41

115 Владимир Дуков Дуков 1.03

116 Константин Атанасов Костадинов 0.32

117 Надя Иванова Стойкова 1.18

118 Николай Емилов Христов 0.84

119 Марин Георгиев Щерев 0.21

120 Теодор Стойчев Михайлов 1.00

121 Мартин Михайлов Заимов 0.76

122 Иво Георгиев Баев 1.58

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Петър Георгиев Кънев 65.31

103 Тодор Байчев Байчев 12.37

106 Андрей Златков Николов 7.58

Списък Б

102 Станимир Байчев Баев 2.87

104 Стойко Илиев Танков 3.58

105 Анелия Георгиева Вичева 1.58

107 Атанас Маринов Маринов 1.11

108 Румен Христов Николов 0.95

109 Ибрахим Шукри Мустафа 0.27

110 Димитър Боянов Желев 0.45

111 Аспарух Данчев Иванов 0.43

112 Стоян Георгиев Стоянов 0.29

113 Надя Димитрова Русева 0.30

114 Мария Константинова Пахова 0.35

115 Паруш Желев Парушев 0.30

116 Станислав Киров Едрев 0.24

117 Живко Михов Бараков 0.39

118 Павел Златков Стоянов 0.18

119 Марияна Руменова Автанска-Петрова 0.20

120 Радослава Русева Кичукова 0.32

121 Димитър Янков Овчаров 0.20

122 Мирослав Миленов Минчев 0.18

123 Стоян Георгиев Крушков 0.55

Трети изборен район – Варненски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Ерджан Себайтин Ебатин 72.13

105 Хълми Сейфиев Белев 7.46

Списък Б

102 Сали Мехмедов Табаков 1.59

103 Сабри Мустафов Сабриев 3.48

104 Хюсни Осман Адем 1.95

106 Рюян Невзатов Ризов 0.85

107 Мерткан Аптулов Ибрямов 0.44

108 Сали Сунай Лютфи 0.63

109 Васил Георгиев Алексиев 0.31

110 Айше Мехмед Кадир 3.20

111 Адиле Сабриева Кямил 2.54

112 Месут Ердинч Рушид 0.27

113 Айдън Мустафа Байрам 0.12

114 Хамди Хасан Хамди 0.34

115 Мехмед Хасанов Хасанов 0.34

116 Нурай Ахмед Басри 0.17

117 Ахмед Джемил Ахмед 0.67

118 Расим Кемал Халил 0.10

119 Зафер Джефер Юмер 1.58

120 Емрал Турханов Еминов 0.01 121 Евгин Мюрселов Незиров 0.48 122 Алеко Тодоров Атанасов 0.03 123 Хасан Ергун Хасан 0.13 124 Сюлейман Исмет Сюлейман 0.06 125 Реджеп Ахмед Осман 0.09 126 Елена Данаилова Станева 0.93 127 Ридван Шемшединов Васвиев 0.12 9. Продължаваме Промяната Списък А 101 Даниел Максим Лорер 81.83 Списък Б 102 Калоян Тонев Икономов 1.43 103 Антон Йорданов Тонев 1.36 104 Снежана Великова Апостолова 0.95 105 Благомир Рубинов Коцев 3.08 106 Кирил Сашев Симеонов 1.18 107 Николай Стефанов Стефанов 0.64 108 Стоян Пенев Новаков 0.84 109 Филип Валентинов Спасов 1.03 110 Емил Миленов Ефендулов 0.44 111 Миролюб Адамов Адамов 0.88 112 Петко Димитров Попов 0.44 113 Борис Илиянов Илиев-Касиков 1.20 114 Ламбрин Димчев Сотиров 0.88 115 Николай Тодоров Желязков 0.53 116 Иглика Максимова Якова 0.25 117 Николай Василев Василев 0.53 118 Илия Тодоров Тодоров 0.18 119 Вълкан Стоянов Иванов 0.62 120 София Любомирова Колева 0.59 121 Десислава Цвяткова Стоянова 0.47 122 Йорданка Яникова Костадинова 0.63 14. ВЪЗРАЖДАНЕ Списък А 101 Костадин Тодоров Костадинов 88.96 Списък Б 102 Николай Кръстев Костадинов 1.76 103 Юлиян Каменов Губатов 0.71 104 Светослав Тодоров Тодоров 0.75 105 Коста Георгиев Стоянов 0.77 106 Веселин Миленов Вешев 0.35 107 Дилян Руменов Григоров 0.37 108 Светослав Тодоров Йорданов 0.51 109 Станислав Добринов Стоянов 0.21 110 Диян Йорданов Атанасов 0.32 111 Галин Стоянов Иванов 0.66 112 Ваня Пламенова Иванова 0.32 113 Павлин Младенов Пенев 0.36 114 Сергей Петков Христов 1.20 115 Велин Стоянов Сербезов 0.20 116 Кремена Илианова Пашова 0.17 117 Георги Ангелов Георгиев 0.42 118 Дияна Христова Димитрова 0.14 119 Венцислав Михайлов Георгиев 0.15 120 Никола Иванов Македонски 0.26 121 Диана Димитрова Неделчева 0.15 122 Диана Живкова Вълчева 0.24 123 Димитър Росенов Моллов 0.14 124 Руслан Борисов Монахов 0.13 125 Георги Христов Геров 0.22 126 Йордан Делев Димитров 0.22 127 Николай Дяков Христов 0.29 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А 101 Александър Георгиев Николов 78.66 Списък Б 102 Александра Малинова Власева 1.94 103 Веселин Михайлов Балкански 2.22 104 Даниела Михова Колева-Димитрова 1.09 105 Добромир Йорданов Джиков 2.78 106 Живко Николаев Костадинов 1.00 107 Янко Златанов Милев 0.38 108 Кристина Радославова Петева 1.19 109 Силвия Станева Стефанова 0.89 110 Атанас Петров Атанасов 0.84 111 Таня Георгиева Герева-Шопова 0.77 112 Георги Кънчев Тодоров 0.34 113 Кадрия Мехмед Мехмед 0.54 114 Виктор Миронов Ценов 0.79 115 Христина Николаева Христова 0.92 116 Евгений Александров Александров 0.35 117 Мима Йорданова Великова 0.49 118 Ивелин Огнянов Жечев 0.18 119 Едуард Емилов Радев 0.28 120 Силвия Михайлова Господинова 0.37 121 Галина Димитрова Крайчева Иванова 0.16 122 Антоанета Недева Недева 0.45 123 Тихомир Веселинов Горанов 0.49 124 Деян Иванов Славов 0.16 125 Димитър Божков Янакиев 0.59 126 Даниела Борисова Георгиева 0.09 127 Тодор Тонев Тонев 0.56 128 Зорница Кирилова Кирова 0.24 129 Иван Михайлов Калчев 0.30 130 Тодор Георгиев Докимов 0.94 24. ГЕРБ-СДС Списък А 101 Даниел Павлов Митов 56.91 104 Славена Димитрова Точева 15.10 Списък Б 102 Красен Кирилов Кралев 4.43 103 Павел Алексеев Христов 1.24 105 Бранимир Николаев Балачев 1.44 106 Медиха Енвер Мехмед-Хамза 1.91 107 Мария Златкова Димитрова 0.98 108 Милена Славова Димова 0.85 109 Димо Владимиров Димов 1.15 110 Щерю Дончев Георгиев 6.44 111 Юлияна Атанасова Боева 0.98 112 Юлияна Петрова Кайрякова 0.28 113 Анатоли Диянов Апостолов 0.47 114 Ирина Тодорова Делчева 0.89 115 Станислав Димитров Йорданов 0.49 116 Маргарита Петрова Калчева-Шабанова 0.36 117 Марин Стоянов Маринов 0.58 118 Владимир Димитров Ненков 0.30 119 Руслан Здравков Тошев 1.75 120 Антон Любчев Любенов 0.54 121 Деница Димчева Димова 0.36 122 Николай Стефанов Йорданов 0.18 123 Траян Димитров Томов 0.66 124 Найден Неделчев Андонов 0.60 125 Венелин Йорданов Стоянов 0.24 126 Гюлейдин Исмаил Кязим 0.09 127 Сашо Стоянов Димитров 0.10 128 Николай Георгиев Няголов 0.11 129 Николай Стоянов Малев 0.14

130 Бранимир Георгиев Георгиев 0.44

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Атанас Петров Атанасов 55.29

102 Стела Димитрова Николова 27.82

Списък Б

103 Павел Димитров Попов 3.16

104 Кристиана Детелинова Стоянова 2.41

105 Ивайло Христов Митковски 3.49

106 Антон Стаменов Тончев 1.19

107 Дора Костова Димитрова 0.65

108 Мария Иванова Ангелова-Дойчева 1.22

109 Огнян Тодоров Рачев 0.51

110 Милен Благоев Стоянов 0.21

111 Александър Йорданов Лиманов 0.99

112 Николай Гергинов Танчев 0.66

113 Марияна Колева Захариева 0.33

114 Марин Георгиев Щерев 0.44

115 Емил Николов Бояджийски 0.36

116 Константин Свиленов Праматаров 0.61

117 Васко Миланов Василев 0.67

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Борислав Гуцанов Гуцанов 70.86

102 Павел Енев Раличков 7.91

Списък Б

103 Филчо Кръстев Филев 3.09

104 Ирена Андреева Георгиева 2.71

105 Георги Йорданов Георгиев 0.94

106 Владимир Веселинов Монев 0.45

107 Мирослав Сотиров Коларов 3.46

108 Милен Банков Гочев 0.88

109 Валентин Стоянов Вълчев 0.47

110 Кристина Цветанова Илиева 0.29

111 Валентина Чернева Христова 1.17

112 Дияна Валентинова Карамфилова 0.65

113 Ивелина Павлова Лозанова 0.34

114 Ангел Ивайлов Колев 0.33

115 Драгомира Иванова Чернева 0.43

116 Димитър Валентинов Янев 0.59

117 Йордан Стоянов Марков 0.42

118 Димитър Иванов Мантаров 0.29

119 Деспа Маринова Точева 0.66

120 Боряна Георгиева Георгиева 0.43

121 Иван Стефанов Иванов 0.24

122 Христо Веселинов Василев 0.42

123 Ивайло Константинов Пехливанов 0.43

124 Атанас Атанасов Куртинов 0.11

125 Тодор Росенов Петров 0.10

126 Габриела Владкова Цветкова 0.15

127 Димитър Атанасов Алексиев 0.36

128 Мартин Христов Славов 0.77

129 Живко Стоянов Николов 0.40

130 Лозан Владимиров Лозев 0.70

Четвърти изборен район – Великотърновски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Йордан Кирилов Цонев 66.39

Списък Б

102 Имрен Исметова Мехмедова 2.39

103 Мастън Османов Мастънов 4.86 104 Фатме Билялова Етемова 1.10 105 Сунай Хасанов Мунков 6.13 106 Елин Елинов Андреев 0.88 107 Мъстън Феимов Еминов 2.08 108 Алекбер Исмет Абил 0.71 109 Федя Зафиров Дервишев 1.64 110 Атанас Дончев Бъчваров 2.13 111 Санер Гюнай Узунали 0.86 112 Пламен Маринов Маринов 1.88 113 Андрей Иванов Илиев 1.37 114 Йонуз Мустафов Кючюков 1.14 115 Мустафа Айдънов Мустафов 2.40 116 Гюнай Мюмюнов Далоолу 4.07 9. Продължаваме Промяната Списък А 101 Йордан Ивов Терзийски 79.50 Списък Б 102 Милен Илиев Матеев 3.15 103 Красен Маринов Йоркишев 3.92 104 Дончо Иванов Бораджиев 2.63 105 Соня Георгиева Будева 1.87 106 Емил Бориславов Николов 1.22 107 Кина Николова Йорданова 1.43 108 Стефан Николаев Войчев 1.57 109 Мирослав Евелинов Хаджиев 1.09 110 Иво Димитров Дечев 0.76 111 Йордан Станиславов Василев 0.85 112 Милена Маринова Генчева 0.31 113 Никола Кирилов Личев 0.82 114 Юлия Петрова Рашкова 0.89 14. ВЪЗРАЖДАНЕ Списък А 101 Станислав Добринов Стоянов 82.60 Списък Б 102 Венцислава Маринова Йорданова 3.40 103 Александра Тодорова Трифонова 2.40 104 Иван Христов Топалов 2.40 105 Ивайло Парашкевов Парашкевов 1.73 106 Тихомир Стефанов Цонев 0.83 107 Иван Димитров Драгостинов 1.01 108 Христо Добринов Гугучков 1.86 109 Георги Стефанов Харизанов 1.19 110 Пенчо Йорданов Пенчев 1.05 111 Златка Данаилова Донева-Цанева 1.54 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД Списък А 101 Любослав Игоров Шкварла 85.26 Списък Б 102 Борислав Андриянов Ангелов 2.70 103 Даниел Руменов Спасов 5.04 104 Теодора Димитрова Генчева 1.89 105 Йордан Богданов Богданов 2.15 106 Маргарита Пенкова Димитрова 0.59 107 Селвис Севгин Ибрахим 0.42 108 Евгени Тошков Димитров 1.95 24. ГЕРБ-СДС Списък А 101 Костадин Георгиев Ангелов 60.88 103 Димитър Стойков Николов 10.83 102 Георги Петров Недев 9.62 Списък Б 104 Росица Тодорова Димитрова 3.48 105 Валентин Василев Точков 6.19

106 Станислава Красимирова Стоянова-Асенова 2.06

107 Емил Денчев Енчев 1.19

108 Венцислав Милков Георгиев 1.95

109 Стефан Иванов Бранзелов 0.78

110 Росица Генкова Генчева 0.49

111 Христо Стефанов Иванов 0.61

112 Даниел Събчев Събев 0.28

113 Диана Костадинова Попова 0.37

114 Емил Огнянов Врежаков 0.32

115 Радослав Димитров Рашков 0.52

116 Иван Митев Иванов 0.43

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Людмила Николаева Илиева 70.40

Списък Б

102 Владислав Димитров Иванов 4.07

103 Пенчо Георгиев Пандъков 4.35

104 Мавроди Евстатиев Калейнски 4.15

105 Любомир Христов Марков 1.28

106 Илза Начкова Христова 0.96

107 Красимир Тодоров Кръстев 0.79

108 Катерина Иванова Милушева 0.57

109 Силвия Йорданова Маркова 0.74

110 Радослав Чавдаров Иванов 0.90

111 Ивайло Владимиров Вълчев 1.86

112 Таня Илкова Илиева 0.52

113 Красимир Антонов Труфев 0.41

114 Иван Марианов Христов 0.38

115 Калоян Милков Янков 6.83

116 Димитър Пламенов Къцарков 1.78

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Явор Руменов Божанков 62.13

103 Огнян Иванов Стоянов 8.49

105 Михаил Тодоров Михалев 8.24

Списък Б

102 София Борисова Вергилова-Георгиева 5.61

104 Цвета Тодорова Галунова 4.67

106 Бисерка Йосифова Божкова 2.80

107 Антоанета Ангелова Анчева 0.54

108 Лидия Илиева Прокопова 1.72

109 Георги Йорданов Димитров 1.78

110 Петър Христов Димитров 1.39

111 Грета Пламенова Данкова 0.36

112 Жулиета Даниелова Войнова 0.16

113 Николай Стефанов Димитров 0.82

114 Десислава Любомирова Симеонова 0.37

115 Мирослава Иванова Ганчева 0.21

116 Красин Благоев Каракоцев 0.71

Пети изборен район – Видински No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Станислав Димитров Анастасов 61.62

102 Димитър Иванов Аврамов 16.18

Списък Б

103 Илчо Михайлов Илиев 5.36

104 Чавдар Илчов Славчов 2.51

105 Славчо Зарков Славчев 3.51

106 Мартин Сергеев Митков 3.15

107 Радостина Александрова Ранчинска 2.05

108 Калин Славчев Петров 5.62

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Иво Георгиев Атанасов 84.17

Списък Б

102 Петър Любенов Миланов 2.01

103 Мариета Апостолова Георгиева 5.29

104 Петър Живков Калотов 0.95

105 Екатерина Людмилова Димитрова 3.26

106 Боян Илиев Бойчев 1.36

107 Цветомир Любомиров Станимиров 1.40

108 Стела Олегова Стойкова 1.56

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Валери Иванов Сираков 87.30

Списък Б

102 Красимир Димов Антонов 2.40

103 Иван Петров Димов 1.92

104 Филип Михаилов Шаповал 2.01

105 Наташка Венелинова Базова 4.36

106 Кирил Валериев Кирилов 2.01

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Лъчезар Колев Минчев 84.51

Списък Б

102 Цецка Петрова Хаджигеоргиева 3.24

103 Мирослав Иванов Людмилов 2.73

104 Владимир Георгиев Йорданов 2.13

105 Мая Венкова Георгиева 4.35

106 Георги Нинков Николов 0.61

107 Нина Иванова Каменова 1.11

108 Цецка Цецкова Александрова 1.32

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Росица Любенова Кирова 70.72

104 Мирослав Любомиров Ангелов 7.63

Списък Б

102 Тихомир Станиславов Станчев 5.79

103 Валери Георгиев Димитров 5.39

106 Ангел Благоев Гошов 3.46

107 Румен Петров Кънчев 2.71

108 Александър Филчев Матеев 4.30

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Любен Иванов Иванов 77.95

Списък Б

102 Лозина Йорданова Николова 4.64

103 Марин Филчев Маринов 4.95

104 Теодор Евгениев Антонов 3.34

105 Стефан Филаретов Маринов 1.35

106 Натали Пенкова Накова 2.34

107 Иван Еленков Русков 2.00

108 Красимир Герасимов Станков 3.43

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Филип Стефанов Попов 84.53

Списък Б

102 Жоро Борисов Василев 2.29

103 Найден Иванов Йонов 0.91

104 Андрей Митев Андреев 2.38

105 Георги Василев Траянов 1.85

106 Любомир Ганчев Манджуков 1.32

107 Захаринка Захариева Чилингирова 4.26

108 Веса Енчева Гидова 2.44

Шести изборен район – Врачански No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Цветан Иванов Енчев 51.94

102 Десислава Димитрова Тодорова 11.84

103 Каролина Симеонова Кьолер 9.00

Списък Б

104 Христо Найденов Найденов 4.41

105 Николай Емилов Николов 2.72

106 Касъм Мехти Касъмов 3.42

107 Бранимир Асенов Бочев 2.42

108 Мирчо Маринов Мирчев 2.81

109 Йордан Александров Димитров 2.60

110 Борислав Константинов Банчев 3.78

111 Стефан Димитров Ангелов 3.26

112 Стефан Спасов Спасов 1.80

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Деница Димитрова Симеонова 80.46

Списък Б

102 Георги Станчев Георгиев 3.64

103 Деян Иванов Войкин 2.13

104 Кирил Светозаров Кунгалов 1.80

105 Мирена Стоянова Ценова 1.86

106 Тодор Еленков Тодоров 2.07

107 Цветослав Любомиров Йонов 0.98

108 Галя Йотова Илиева 5.11

109 Делчо Георгиев Чолаков 1.09

110 Силвия Пламенова Павлова 0.86

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Ивайло Василев Папов 82.02

Списък Б

102 Димитър Витанов Георгиев 5.11

103 Лилиан Петков Петков 1.79

104 Розина Петрова Банова 2.75

105 Тихомир Росенов Тодоров 3.08

106 Иво Станчев Иванов 1.93

107 Георги Хрисимиров Иванов 3.32

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Росен Каменов Айков 69.20

102 Юлиян Василев Тошев 14.37

Списък Б

103 Георги Валентинов Иванов 3.82

104 Георги Цветанов Василев 3.63

105 Мирослав Георгиев Ангелов 3.63

106 Стоянка Христова Конджова 0.84

107 Владимир Юриев Симеонов 1.57

108 Мая Богданова Антова-Червеняшка 1.76

109 Галя Младенова Христова 1.18

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Петя Цветанова Аврамова 58.94

102 Мартин Николаев Харизанов 18.36

103 Мирослав Иванов Аспарухов 10.11

Списък Б

104 Владимир Христов Христов 3.44

105 Николинка Георгиева Тодорова 1.05

106 Илиян Йорданов Еленков 1.43

107 Сашка Иванова Александрова 1.03

108 Татяна Цветанова Спасова 0.96

109 Яна Тошева Бецинска-Георгиева 0.96

110 Лилия Василева Димитрова 1.68

111 Галин Богданов Снежанов 1.14

112 Ангел Кольов Лалюв 0.90

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Владислава Тошева Лакова 72.09

Списък Б

102 Надежда Димитрова Бачева 6.53

103 Клавдия Костадинова Костова 6.53

104 Кръстю Петков Кръстев 4.12

105 Лили Тодорова Михайлова 1.55

106 Евгени Вълчев Ангелов 4.18

107 Денислав Валентинов Цеков 1.34

108 Борис Михайлов Тодоров 1.82

109 Николай Тошев Диловски 1.82

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Атанас Зафиров Зафиров 77.96

Списък Б

102 Радка Цветанова Тошева 3.09

103 Митка Георгиева Лечева 5.58

104 Таня Найденова Митова 1.53

105 Пепи Георгиев Туртански 1.20

106 Анелия Тодорова Исмаил 0.89

107 Ивайло Митков Иванов 3.77

108 Вълчо Игнатов Златанов 2.40

109 Николай Баев Кунев 1.40

110 Цветелина Гошова Петрова 2.17

Седми изборен район – Габровски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Юсеин Хасанов Вейселов 66.52

102 Ердоан Мехмед Узунов 9.82

Списък Б

103 Исмаил Кязим Хаджихасан 4.24

104 Мелекбер Шевки Велева 3.07

105 Юсеин Хасан Далоолу 4.80

106 Боян Стоянов Савянов 3.46

107 Шермин Адил Мехмедова 2.85

108 Шефкат Рамадан Исин 5.25

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Радостин Петев Василев 80.55

102 Богомил Иванов Петков 7.64

Списък Б

103 Ралица Генкова Манолова 4.49

104 Петър Илиев Петров 2.67

105 Надежда Тотева Денева 1.64

106 Николай Димитров Томитов 0.79

107 Мартин Филипов Александров 0.73

108 Росица Георгиева Карчева 1.49

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Даниел Петров Петров 84.37

Списък Б

102 Йордан Валериев Андреев 3.36

103 Златка Данаилова Донева-Цанева 3.16

104 Борислав Стоянов Борисов 4.26

105 Александър Бориславов Александров 1.71

106 Евелин Златков Йорданов 0.95

107 Христофор Стойнов Тодоров 1.12

108 Женя Пенчева Иванова 1.05

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Диан Володиев Русанов 90.08

Списък Б

102 Мирослав Георгиев Маринов 1.94

103 Слави Стефанов Русев 1.19

104 Христо Николов Христов 1.27

105 Стефан Янков Енчев 3.95

106 Веселин Димитров Христов 0.22

107 Ивелин Николаев Атанасов 0.67

108 Ивайло Пенчев Балашков 0.67

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Томислав Пейков Дончев 90.44

Списък Б

102 Невена Евстатиева Минева 1.80

103 Мирослав Велев Стоянов 1.32

104 Деница Ганчева Вачкова 1.51

105 Константин Тихомиров Брънеков 1.68

106 Атанас Пламенов Атанасов 1.38

107 Марияна Христова Атанасова 1.09

108 Веселин Димитров Данчев 0.78

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Ивелин Стоянов Стоянов 85.24

Списък Б

102 Иван Стефанов Иванов 5.70

103 Григор Венциславов Григоров 2.17

104 Радослава Илиева Дошкова 2.17

105 Александър Иванов Богданов 2.68

106 Юли Божидаров Енчев 2.05

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Валери Христофоров Митов 72.87

Списък Б

102 Станимир Косев Стойчев 5.92

103 Светослав Димитров Минчев 3.99

104 Иван Дончев Халачев 1.69

105 Татяна Илиянова Йорданова 3.06

106 Детелина Михалева Кьосова 4.46

107 Генади Николаос Цитлакидис 5.60

108 Емилиян Иванов Маринов 2.40

Осми изборен район – Добрички No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Ертен Белгинова Анисова 88.31

Списък Б

102 Дениз Бюрхан Дюкянджи 2.83

103 Алекбер Исмет Абил 2.01

104 Арзу Йосифова Енчева 0.39

105 Джошкун Девлет Якубов 2.24

106 Икбал Илков Мариянов 1.33

107 Ясин Вежди Тасин 0.44

108 Дилек Илхан Мюзекя 0.41

109 Сибел Сейфи Осман 1.30

110 Исмаил Джевжет Ахмед 0.74

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Йорданка Яникова Костадинова 85.40

Списък Б

102 Галина Събева Георгиева 3.75

103 Анна Димова Адамова 2.16

104 Димитър Иванов Мянков 1.94

105 Деан Иванов Дуков 4.13

106 Жеко Петков Петков 1.01

107 Поликсения Рускова Петрова 1.60

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Константина Венциславова Петрова 85.19

Списък Б

102 Марин Минков Попов 3.37

103 Димчо Димитров Димчев 1.19

104 Георги Иванов Георгиев 1.92

105 Георги Росенов Джендов 2.02

106 Димитър Иванов Василев 2.15

107 Петър Петров Петров 1.20

108 Диана Живкова Вълчева 1.28

109 Галин Стоянов Иванов 0.47

110 Пламен Стоянов Ангелов 1.20

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Веселин Николаев Колев 78.21

Списък Б

102 Юлиян Стоянов Петков 3.98

103 Веселин Паунов Станев 2.21

104 Иван Руменов Ганев 2.98

105 Димитър Радушев Радушев 3.02

106 Пламен Великов Проданов 2.09

107 Райна Жекова Михова 0.92

108 Кристина Христова Кръстева 1.45

109 Даниел Епифаниев Похомов 1.85

110 Донка Вълчева Петрова 0.97

111 Георги Христов Георгиев 1.21

112 Румяна Йорданова Раданова 1.13

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Деница Евгениева Сачева 80.20

Списък Б

102 Красимир Христов Николов 4.05

103 Живко Николов Желязков 2.97

104 Живка Георгиева Ненова 1.66

105 Дочка Койчева Димитрова 1.69

106 Христо Петров Христов 3.68

107 Ангел Недялков Петков 1.06

108 Мирослав Василев Иванов 1.20

109 Радослав Добрев Йорданов 0.97

110 Живко Георгиев Желязков 1.19

111 Георги Красимиров Георгиев 0.69

112 Гинка Христова Георгиева 0.62

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Албена Симеонова Върбанова 59.35

102 Надежда Костова Пампорова 15.18

Списък Б

103 Божидар Тодоров Радев 5.40

104 Георги Младенов Цветков 1.17

105 Димитър Петков Франгов 4.18

106 Диляна Данаилова Радоева 2.47

107 Мария Стоянова Методиева 2.09

108 Корнелия Димитрова Вълкова 1.34

109 Диян Хинков Деков 1.13

110 Владимир Бориславов Лафазански 1.80

111 Евгени Цонков Чобанов 2.72

112 Милена Вълчева Желева-Керанова 3.14

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Мая Йорданова Димитрова 86.32

Списък Б

102 Георги Николаев Тодоров 3.04

103 Красимир Христофоров Мецов 1.15

104 Пламен Христов Желязков 1.46

105 Галин Стоянов Господинов 3.19

106 Тодорина Станимирова Тодорова 0.32

107 Илия Димитров Илиев 1.07

108 Маринела Вълчева Балчева 1.10

109 Мария Атанасова Кирякова 0.73

110 Деян Георгиев Димитров 0.44

111 Галин Йовчев Иванов 0.72

112 Деян Огнянов Николов 0.46

Девети изборен район – Кърджалийски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Мустафа Сали Карадайъ 98.25

Списък Б

102 Мукаддес Юсуф Налбант 0.24

103 Байрам Юзкан Байрам 0.20

104 Адлен Шукри Шевкед 0.15

105 Павлин Павлов Кръстев 0.29

106 Юсеин Велиайдин Ахмед 0.13

107 Сейфи Сабри Мехмедали 0.22

108 Зюлфие Ниязиева Ибрямова 0.12

109 Абидин Мехмед Хаджимехмед 0.17

110 Ферхад Шабанали Ферхад 0.23

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Никола Георгиев Минчев 88.67

Списък Б

102 Георги Милчев Чепишев 2.40

103 Венцислав Петков Кирчев 5.18

104 Емрах Акиф Акиф 1.75

105 Марияна Георгиева Димитрова 0.97

106 Ивайло Добрев Щерев 0.45

107 Димо Николаев Сандев 0.57

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Георги Николаев Георгиев 90.76

Списък Б

102 Венко Генов Вълчев 2.63

103 Иван Йорданов Дафинкичов 2.63

104 Николина Георгиева Колева 1.60

105 Николай Михайлович Лукаревский 2.37

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Григор Александров Захариев 86.85

Списък Б

102 Месут Мустафов Хайрулов 3.67

103 Данаил Георгиев Петров 2.14

104 Димитър Делчев Митрев 2.14

105 Данаил Колев Милушев 2.60

106 Бойко Цветков Бенеков 0.76

107 Младен Радев Асенов 0.15

108 Антон Олегов Масюков 1.68

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Цвета Вълчева Караянчева 85.85

Списък Б

102 Адам Драганов Персенски 4.78

103 Иван Стоянов Гавазов 0.50

104 Фейзи Якуб Бекир 1.15

105 Милчо Любомиров Енчев 2.86

106 Ирина Николова Чанкова 0.95

107 Ервин Енвер Хасан 1.95

108 Гергана Чанкова Банкова 0.44

109 Севда Костадинова Камбурова 0.83

110 Димитър Тодоров Кадиев 0.68

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Радослав Иванов Милев 79.70

102 Мустафа Мустафа Емин 11.34

Списък Б

103 Динко Кирилов Моллов 1.44

104 Елена Ташева Шукерска 1.95

105 Лютви Байрам Мехмедали 1.02

106 Стоян Георгиев Стоянов 0.85

107 Васка Красимирова Петрова 0.68

108 Мюзеин Халибрям Бекир 0.59

109 Мустафа Ахмед Юсеин 0.93

110 Агоп Киркор Узунбохосян 1.52

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Георги Георгиев Михайлов 89.06

Списък Б

102 Марияна Делчева Ликова 2.33

103 Костантина Илиева Карабоюкова 0.75

104 Теодора Янчева Каракостова 1.66

105 Есен Ясенова Устренска 1.79

106 Георги Тончев Кючуков 1.58

107 Мария Тодорова Милушева 0.50

108 Венелин Емилов Башев 1.37

109 Надежда Атанасова Тодорова 0.08

110 Милен Арсениев Филипов 0.87

Десети изборен район – Кюстендилски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

102 Шейхриар Неждет Златарска 48.41

101 Александър Несторов Несторов 30.85

105 Адриана Крумова Крумова 12.82

Списък Б

103 Васимир Иванов Радулов 0.54

104 Сашо Костадинов Вельов 4.66

106 Михаил Георгиев Попов 0.62

107 Христо Иванов Христов 0.70

108 Здравко Николаев Никлев 1.40

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Георги Николаев Стамов 81.41

Списък Б

102 Любомир Венцеславов Терзийски 6.75

103 Николай Георгиев Стоянов 1.97

104 Вяра Методиева Тодева 2.77

105 Александър Ангелов Петров 2.16

106 Бояна Георгиева Ризова 1.50

107 Мария Валериева Зарева-Йорданова 1.37

108 Кристиян Георгиев Иванчов 2.07

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Димчо Димитров Димчев 81.84

102 Валери Любенов Стоилов 8.86

Списък Б

103 Владислав Кирилов Лехчански 3.31

104 Юлиян Йорданов Атанасов 2.71

105 Драгомир Димитров Максимов 3.28

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Христо Валериев Гушков 73.47

102 Младен Стоянов Ризов 7.25

Списък Б

103 Николай Димитров Райнов 4.66

104 Светозар Благоев Тричков 5.30

105 Павел Георгиев Давулийски 4.47

106 Георги Йорданов Андонов 1.95

107 Станислав Павлов Стоянов 0.56

108 Антоанета Петрова Христова 2.33

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Христо Богомилов Терзийски 55.42

103 Михаела Ясенова Крумова 16.35

104 Радослава Пламен Чеканска 16.14

Списък Б

102 Даниел Тихомиров Александров 5.44

105 Десислава Емилова Александрова 2.22

106 Мишел Георгиева Виячева 2.61

107 Елка Кирилова Лукарска-Ангелова 0.71

108 Миглена Иванова Георгиева 1.05

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Николай Димитров Табаков 88.07

Списък Б

103 Емил Димитров Недев 2.46

104 Владислав Здравков Йорданов 4.00

105 Крум Добринов Стоилов 3.86

106 Крум Борисов Павлов 1.61

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Бойко Любомиров Клечков 77.79

102 Даниел Бойков Каратов 8.87

Списък Б

103 Даниела Иванова Борисова 2.10

104 Валери Тимотеев Радлев 4.69

105 Йордан Каменов Тодоров 2.53

106 Стефан Любомиров Георгиев 0.84

107 Десислава Георгиева Разсолкова 1.79

108 Габриела Юлиянова Стоилова 1.39

Единадесети изборен район – Ловешки No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Станислав Димитров Анастасов 65.01

102 Диян Вацов Вацов 14.62

Списък Б

103 Младен Петков Мондешки 6.51

104 Кенан Ердинч Терзиев 2.00

105 Любен Илиев Василев 1.71

106 Сашо Мирославов Иванов 1.87

107 Игнат Миленов Иванов 4.15

108 Валентин Георгиев Иванов 0.70

109 Сурай Мустафа Велиева 3.45

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Искрен Цветославов Арабаджиев 80.62

102 Виктор Василев Стойчев 7.32

Списък Б

103 Николай Василев Тодоров 5.05

104 Иван Романов Цветков 2.57

105 Венко Николов Сабрутев 1.82

106 Ирен Сергеева Кривошиева 2.62

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Николай Георгиев Дренчев 81.62

Списък Б

102 Йордан Валериев Андреев 1.30

103 Милен Василев Белев 3.06

104 Станислав Емилов Николов 2.35

105 Петя Любомирова Митева-Николова 4.65

106 Георги Иванов Нешев 1.79

107 Марин Нинов Генов 2.18

108 Мариян Маринов Марков 0.94

109 Стефана Илиева Веселинова 0.77

110 Ивайло Димитров Иванов 1.33

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Христо Цанков Стоянов 86.18

Списък Б

102 Орлин Иванов Димитров 3.57

103 Антон Ненков Димитров 4.98

104 Виолета Ганчева Станчева 1.41

105 Росица Христова Христова 3.86

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Николай Нанков Нанков 68.74

Списък Б

102 Георг Даниелов Георгиев 2.28

104 Любомир Стефанов Банчев 2.25

106 Иван Радославов Цветанов 1.99

107 Андриана Йорданова Младенова 1.12

108 Цветелина Цветанова Борисова 1.37

109 Петя Велиславова Димитрова 0.85

110 Христо Георгиев Николов 0.68

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Божидар Пламенов Божанов 69.83

102 Свилен Цонев Андреев 15.42

Списък Б

103 Пламен Георгиев Якимов 4.69

104 Мирослав Василев Йонков 2.79

105 Йоанна Ивайлова Стефанова 4.19

106 Наталия Петрова Димитрова-Попова 1.06

107 Христина Маринова Банева-Генч 2.01

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Вяра Емилова Йорданова 66.28

102 Минчо Стойков Казанджиев 20.00

Списък Б

103 Христомир Лазаров Маринов 3.53

104 Тихомир Кънчев Райновски 2.31

105 Иван Галилеев Иванов 3.12

106 Милчо Петков Михайлов 0.63

107 Тодор Иванов Тодоров 1.36

108 Мария Валентинова Николова 2.39

109 Събчо Илиев Лалев 0.37

Дванадесети изборен район – Монтана No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Димитър Иванов Аврамов 47.31

102 Надя Йорданова Петрова 11.88

Списък Б

103 Добромир Чавдаров Йоцов 3.88

104 Теодора Димитрова Любенова 5.21

105 Иван Калинов Замфиров 3.31

106 Светлин Горанов Райков 2.63

107 Кремена Цветанова Томова 3.55

109 Паолина Дойчинова Петрова 2.51

110 Милети Давидов Мечов 3.56

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Инна Владимирова Иванова 82.86

102 Ванина Димитрова Вецина 7.21

Списък Б

103 Марин Андонов Донков 1.89

104 Недялко Йорданов Томов 3.11

105 Богомил Петров Стефанов 2.79

106 Петър Анатолиев Първанов 2.14

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Петър Николаев Петров 83.52

Списък Б

102 Иво Здравков Николов 2.75

103 Тодор Боянов Луканов 3.29

104 Иван Бориславов Боянов 1.99

105 Христо Георгиев Братоев 2.45

106 Александър Димитров Радоев 1.18

107 Георги Любенов Александров 1.64

108 Георги Ангелов Георгиев 3.21

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Филип Иванов Борисов 85.29

Списък Б

102 Огнян Аспарухов Иванов 3.68

103 Симеон Йорданов Симеонов 0.87

104 Татяна Бориславова Исаева-Младенова 1.07

105 Силвия Кирилова Димитрова 2.61

106 Цветелина Александрова Никифорова-Спасова 1.47

107 Милен Николов Младенов 1.40

108 Георги Иванов Йотов 1.94

109 Олег Илиев Георгиев 0.33

110 Десислава Малинова Илиева 1.34

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Ирена Методиева Димова 72.04

Списък Б

102 Владимир Минчев Владимиров 5.88

103 Михаил Спасов Пасланджийски 4.07

104 Деян Венциславов Еленков 4.23

105 Христо Йорданов Кастрев 4.67

106 Владимир Димитров Велков 0.99

107 Георги Тодоров Георгиев 3.81

108 Калин Филипов Хайтов 1.73

109 Александър Григоров Ангелов 1.11

110 Кристиян Божидаров Иванов 1.47

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Борислав Димитров Сандов 76.68

110 Теодор Евгениев Антонов 7.82

Списък Б

102 Добромира Иванова Костова 3.69

103 Любен Иванов Иванов 1.48

104 Георги Сашков Стефанов 2.73

105 Цветелина Людмилова Славчева 2.58

106 Петко Димитров Цветков 0.81

107 Лозина Йорданова Николова 0.37

108 Денимир Красимиров Кирилов 1.92

109 Николай Димитров Луканов 1.92

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Ирена Тодорова Анастасова 72.01

102 Латинка Салтирова Симова 7.17

Списък Б

103 Красимир Бориславов Иванов 3.88

104 Дейвид Николов Борисов 1.30

105 Цеца Илиева Бориславова 6.23

106 Тотка Кирилова Рибагина 1.24

107 Евелина Илиева Борисова 1.34

108 Руси Иванов Статков 6.06

109 Денис Анатолиев Каменов 0.77

Тринадесети изборен район – Пазарджишки No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Делян Славчев Пеевски 92.12

Списък Б

102 Йордан Кирилов Цонев 0.64

103 Небие Исмет Кабак 1.76

104 Осман Акчай Мурадов 0.82

105 Местан Салих Местан 0.47

106 Цанко Бенчов Молов 1.38

107 Мустафа Фейзи Алиш 0.65

108 Бахар Мухамер Алил 0.34

109 Исмаил Мехмед Моллов 0.29

110 Веселина Николаева Димитрова 0.31

111 Ивайло Костадинов Личев 0.62

112 Фатима Юсуф Дъбева 0.50

113 Алекс Иванов Смиленов 0.10

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Ивайло Валентинов Шотев 74.89

102 Петър Николаев Куленски 7.63

Списък Б

103 Александра Асенова Попова 4.50

104 Андрей Георгиев Гечев 2.03

105 Ивайло Ангелов Иванов 1.60

106 Василена Димитрова Загорска 1.09

107 Евгени Ванев Найденов 0.65

108 Любен Тодоров Точков 1.56

109 Таня Иванова Колчакова-Янева 3.86

110 Виктория Спасова Димитрова 0.67

111 Здравко Живков Пачев 1.52

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Стоян Николов Таслаков 77.53

Списък Б

102 Десислава Илиева Георгиева 3.52

103 Красимир Рангелов Гълъбов 1.95

104 Иван Русинов Маринов 3.40

105 Мая Цанкова Рабина 1.36

106 Цвятко Константинов Стефанов 1.01

107 Костадин Иванов Цанков 1.78

108 Димитър Стоянов Ангелов 1.49

109 Николай Лазаров Бадев 0.41

110 Цветелин Чавдаров Цанков 0.69

111 Гинка Николова Гушевилова 1.59

112 Емир Мехмедали Кузу 0.38

113 Илия Луков Немски 0.75

114 Радка Цветанова Фаризи 1.30

115 Иван Илиев Тодев 0.56

116 Марина Стефанова Ганчева 0.67

117 Елена Георгиева Маджарова 0.96

118 Лазарин Панев Николчев 0.65

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Благо Атанасов Солов 76.06

Списък Б

102 Виктор Денчев Кантарджиев 4.95

103 Метин Кемал Аликов 1.54

104 Иван Миланов Шопов 1.36

105 Владимир Георгиев Десподски 5.69

106 Соня Петрова Мишева 1.09

107 Костадин Иванов Златев 0.88

108 Никола Неделчев Дудеков 2.13

109 Мариана Атанасова Атанасова 1.25

110 Кръстина Костадинова Кузева 1.70

111 Владимир Спасов Наков 1.84

112 Николай Йорданов Бозев 1.52

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Екатерина Спасова Гечева-Захариева 47.79

104 Стефан Неделчев Мирев 23.08

103 Димитър Иванов Гечев 13.30

Списък Б

102 Найден Тодоров Шопов 2.94

105 Йордан Кирилов Кожухаров 1.09

106 Валентина Асенова Кайтазова 2.69

107 Лозана Илиева Василева 1.08

108 Илиян Красимиров Траянов 1.64

109 Валери Стефанов Вълков 0.46

110 Малина Георгиева Консулова-Златева 0.67

111 Борис Александров Владов 1.25

112 Гергана Димитрова Сеферинкина 1.09

113 Грозденка Атанасова Великова 0.68

114 Димитър Тодоров Хаджидимитров 0.61

115 Димитър Ангелов Балабанов 0.33

116 Борис Димитров Димитров 0.41

117 Жоржета Димитрова Порязова 0.30

118 Асен Рашков Янков 0.59

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Антоанета Димитрова Цонева 74.99

Списък Б

102 Александра Красимирова Стеркова 4.77

103 Любомир Ангелов Гечев 4.88

104 Кристин Кръстьов Кроснаров 5.26

105 Тодор Нинов Парпулов 2.80

106 Мария Тодорова Благоева 0.68

107 Николай Евтимов Янев 3.75

108 Петър Христов Цикалов 1.32

109 Александър Димитров Серафимов 0.79

110 Иван Тодоров Хрисин 0.76

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Драгомир Велков Стойнев 66.27

102 Петя Николаева Цанкова 15.16

Списък Б

103 Лиляна Димитрова Мърхова-Присадникова 4.44

104 Светлана Димитрова Парашкевова-Узунова 2.58

105 Петър Ганчев Горчев 2.09

106 Гюрсел Рамзиев Мусов 0.63

107 Гергана Страхилова Божкова 1.36

108 Ирина Емилова Мирчева 1.39

109 Георги Иванов Янкулов 0.59

110 Юлия Альошова Сатева 1.76

111 Андрей Георгиев Кюркчийски 2.07

112 Гергана Атанасова Ганева 0.89

113 Тодор Георгиев Сичев 0.30

114 Елена Георгиева Велева 0.47

Четиринадесети изборен район – Пернишки No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Александър Несторов Несторов 65.81

104 Томислава Георгиева Захариева 14.99

Списък Б

102 Борислав Антониев Костадинов 1.64

103 Симеон Георгиев Гебов 4.05

105 Вилма Емилова Стоичкова 3.79

106 Георги Маринов Никодимов 3.53

107 Захари Ивайлов Янакиев 4.74

108 Данаил Стефанов Кирилов 1.46

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Бойко Илиев Рашков 77.11

103 Кирил Георгиев Стоев 10.19

Списък Б

102 Юлия Борисова Иванова-Никова 3.30

104 Яна Ивайлова Трайкова 0.89

105 Галин Валентинов Вутов 3.52

106 Росен Евгениев Иванов 1.30

107 Калоян Любомиров Велинов 2.24

108 Венелин Петров Радев 1.45

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Димо Георгиев Дренчев 85.76

102 Радослав Евгениев Червенков 8.46

Списък Б

103 Павел Георгиев Павлов 5.78

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Петър Кирилов Първанов 82.46

Списък Б

102 Николай Георгиев Дойчинов 3.57

103 Людмила Николова Велинова 2.50

104 Людмил Сашов Иванов 3.66

105 Виляна Любомирова Петрова 2.05

106 Иван Борисов Хаджиянев 0.31

107 Ирина Йорданова Миланова 3.66

108 Петър Емилов Велинов 1.78

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Кирил Миланов Ананиев 64.75

108 Христина Иванова Георгиева 12.04

102 Емил Ангелов Костадинов 9.32

Списък Б

103 Александър Стойнев Александров 3.61

104 Йорданка Александрова Костадинова 2.04

105 Емил Емилов Ненков 2.73

106 Робертино Стоилов Стоилов 1.09

107 Стефан Христов Маринов 4.41

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Бисер Иванов Механджийски 75.50

Списък Б

102 Владимир Николаев Русев 5.74

103 Венцислав Иванов Евгениев 2.95

104 Емил Георгиев Крумов 3.86

105 Калин Пламенов Соколов 4.99

106 Асен Филипов Асенов 3.27

107 Александър Емилов Колев 1.55

108 Юлиан Павлов Цветков 2.14

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Александър Тихомиров Симов 81.09

102 Румен Пантелеев Евлогиев 9.40

Списък Б

103 Анна Ганева Славкова 2.79

104 Антония Павлова Гигова 2.25

105 Любен Илиев Виденов 1.58

106 Аделина Златкова Адрианова 1.33

107 Гергана Ивайлова Георгиева 1.56

Петнадесети изборен район – Плевенски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Марио Киров Рангелов 66.93

108 Емил Методиев Шишманов 7.82

Списък Б

102 Илиан Севелинов Селимски 6.27

103 Васил Методиев Петков 4.35

104 Тома Юлиянов Терзиев 1.80

105 Албена Александрова Методиева 1.24

106 Момчил Иванов Митов 2.89

107 Георги Красимиров Генов 1.65

109 Невин Икбалова Джевдетова 0.97

110 Свилен Илиев Огнянов 1.60

111 Арсени Развигоров Асенов 1.47

112 Стойко Василев Василев 0.56

113 Цветелина Красимирова Цветкова-Пенчева 0.15

114 Иван Данаилов Асенов 0.10

115 Радко Радославов Николов 0.36

116 Антанин Данаилов Атанасов 0.56

117 Мелек Ахмедова Салиева 0.82

118 Методи Васков Петков 0.46

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Иван Маркос Христанов 80.74 Списък Б 102 Иван Косев Манев 2.97 103 Деян Петев Петков 2.18 104 Стоил Мирославов Стоилов 1.77 105 Виолета Георгиева Иеремиева 2.90 106 Александър Любомиров Любенов 0.56 107 Борислав Иванов Ботев 1.50 108 Наталия Стефанова Цанева 1.74 109 София Любомирова Колева 1.54 110 Иван Симеонов Печев 0.83 111 Йордан Янков Маджунков 0.88 112 Людмил Георгиев Софрониев 0.94 113 Владислав Викторов Цеков 0.58 114 Панайот Иванов Иванов 0.35 115 Александра Тихомирова Мачикова 0.52 14. ВЪЗРАЖДАНЕ Списък А 101 Ивелин Първанов Първанов 81.78 Списък Б 102 Данаил Николаев Раденцов 4.92 103 Захари Величков Дончев 1.96 104 Тихомир Радославов Стойков 1.41 105 Виктория Василева Мучанова 1.92 106 Ивайло Мариянов Ивайлов 0.75 107 Нели Иванова Симеонова 0.97 108 Бисер Георгиев Ангелов 2.31 109 Мария Василева Райкова 0.65 110 Стефка Павлова Йоргова 0.63 111 Богомил Георгиев Димитров 1.14 112 Силвия Тоткова Трифонова 0.48 113 Тони Петков Тошев 1.06 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД Списък А 101 Владимир Емилов Тодоров 58.69 111 Николай Емилов Маринов 17.24 102 Веселка Венкова Венкова 7.22 Списък Б 103 Цветомир Йорданов Кацарски 2.56 104 Стоян Тодоров Стоянов 1.54 105 Пламен Крайчев Петков 1.75 106 Цветан Любчов Цветков 0.31 107 Александър Христов Кисьов 0.34 108 Красимир Франчешков Грунчев 1.83 109 Георги Недков Кючуков 0.63 110 Валерий Илиев Ангелов 3.45 112 Валентина Владимирова Божинова 0.65 113 Людмила Нисторова Босева 0.44 114 Йордан Огнянов Дочев 0.42 115 Милен Валентинов Милев 1.33 116 Владислав Тодоров Цветанов 0.26 117 Юри Петков Йорданов 1.31 24. ГЕРБ-СДС Списък А 101 Пламен Тачев Петров 72.67 Списък Б 102 Деница Пламенова Николова 5.63 103 Илиян Данаилов Данов 2.58 104 Емил Саркис Инджиян 2.10 105 Атанас Кръстев Върбанов 3.37 106 Теменужка Георгиева Диманова-Маркова 0.47 107 Рая Бисерова Драгоева 1.82 108 Ивайло Петров Минков 1.46 109 Дочко Димитров Дочев 2.68

110 Мартин Ваньов Транков 1.32

111 Ангел Тодоров Цанков 1.03

112 Владимир Ивов Георгиев 0.82

113 Димитър Георгиев Георгиев 1.50

114 Цветан Любчов Попов 0.42

115 Данаил Стефанов Тоновски 0.91

116 Йорданка Борисова Матовска 0.19

117 Анелия Петрова Митева 0.32

118 Десислава Маргаритова Гечева 0.71

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Стоян Александров Михалев 52.39

103 Свилен Петров Трифонов 21.67

102 Ралица Христова Таслакова 8.45

Списък Б

104 Албена Симеонова Върбанова 3.49

105 Генадий Гешев Пъшев 4.21

106 Златко Илиев Урумов 0.69

107 Николай Валентинов Милев 2.90

108 Александър Пенков Йотков 1.76

109 Атанас Савов Атанасов 0.96

110 Асен Весков Върбанов 0.09

111 Лора Илиянова Герасимова 1.13

112 Елена Сашева Петрова-Найденова 0.48

113 Антон Валериев Начев 1.10

114 Венцислав Весков Бенов 0.69

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Румен Василев Гечев 58.02

103 Илиян Славейков Йончев 18.17

102 Стефан Иванов Бурджев 17.06

Списък Б

104 Бисер Кирилов Борисов 2.80

105 Бисер Георгиев Атанасов 0.90

106 Биляна Дикова Велева-Грънчарова 0.88

107 Андриан Лазаринов Игнатов 0.38

108 Мирослава Василева Бенчева 1.27

109 Борислав Иванов Кръстев 0.54

Шестнадесети изборен район – Пловдив No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Танер Мехмед Али 91.22

Списък Б

102 Али Мустафа Байрам 1.42

103 Кямуран Ахмед Асан 0.55

104 Айри Фейми Мурад 0.23

105 Саит Халил Хисар 1.27

106 Камелия Танева Александрова 0.52

107 Джамисет Шабан Джафер 0.41

108 Любомир Веселинов Василев 1.13

109 Николай Петров Петров 1.74

110 Асан Енвер Мехмед 0.14

111 Асан Рустем Ракип 0.09

112 Тоско Смаил Бесимов 0.70

113 Веселин Александров Василев 0.55

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Никола Георгиев Минчев 88.90

Списък Б

102 Христо Йорданов Даскалов 1.91

103 Росен Добрев Костурков 1.12 104 Венцислава Милчова Любенова 0.83 105 Александър Николаев Ракшиев 1.18 106 Николай Георгиев Ангов 0.40 107 Даниел Христов Христов 0.94 108 Кристина Георгиева Машонова 0.88 109 Йордан Янков Маджунков 0.59 110 Елена Иванова Филипова 0.79 111 Явор Альошев Руженов 0.79 112 Евелин Николов Ангелов 0.27 113 Красимир Владимиров Александров 0.75 114 Тони Костадинов Кабамитов 0.27 115 Радка Димитрова Славчева 0.30 116 Светлан Алексеев Илиев 0.41 14. ВЪЗРАЖДАНЕ Списък А 101 Ангел Жеков Георгиев 86.91 Списък Б 102 Емил Янков Янков 2.80 103 Весела Бонева Станчева-Цебула 0.91 104 Симеон Валерий Петров 0.90 105 Елена Георгиева Грозданова 0.99 106 Христо Драгоев Христов 0.44 107 Мария Николаева Армазова 0.67 108 Мирослав Благовестов Маринов 0.73 109 Тейлър Емилов Николаев 0.22 110 Пенка Георгиева Дайлийска 0.41 111 Виктор Атанасов Тафров 1.12 112 Бялко Атанасов Бялков 0.29 113 Георги Петров Карачански 0.38 114 Цветелина Запрянова Мечкова 0.78 115 Тихомир Николаев Тотев 0.15 116 Костадин Александров Бодуров 0.67 117 Иван Илиев Илиев 0.32 118 Виолина Павлова Динева 0.19 119 Лиляна Руменова Ананиева 0.25 121 Милко Иванов Александров 0.13 122 Веселин Михайлов Пушкаров 0.75 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД Списък А 101 Стефан Динчев Янев 86.62 Списък Б 102 Лилия Недкова Недева 2.45 103 Евгений Иванов Команов 1.64 104 Иван Георгиев Иванов 0.25 105 Иван Пламенов Янев 1.20 106 Костадин Атанасов Добрев 1.12 107 Иван Николов Николов 1.53 108 Димитър Иванов Стамов 0.42 109 Янна Димитрова Георгиева 0.93 110 Георги Димитров Петков 0.48 111 Тодор Юриев Стоянов 0.71 112 Владимир Борисов Палков 0.23 113 Иван Петров Петров 0.31 114 Донка Деянова Димитрова 0.18 115 Георги Бончев Балабански 0.51 116 Недялка Пламенова Рангелова 0.22 117 Димитър Маринов Кавръков 0.15 118 Цветан Христов Христов 0.08 119 Симеон Георгиев Симеонов 0.29 120 Иван Филипов Кляшев 0.29 121 Тодор Светлозар Терзийски 0.12 122 Антония Цветанова Дукова 0.27 24. ГЕРБ-СДС

Списък А

Списък Б

102 Стефан Иванов Шилев 1.39

103 Вежди Летиф Рашидов 1.42

104 Радомир Петров Чолаков 1.11

105 Спас Атанасов Шуманов 1.05

106 Йосиф Божидаров Танев 0.91

107 Валерия Тодорова Славова 0.37

108 Валентин Николов Василев 0.35

109 Петър Георгиев Троянов 0.21

110 Тони Танева Симидчиева 1.43

111 Мирослав Тенев Тенев 0.52

112 Ангел Тодоров Хаджийски 0.26

113 Йордан Илиев Илиев 0.26

114 Кольо Бориславов Пашов 0.36

115 Таня Благоева Гешева 0.20

116 Александър Димитров Радев 0.17

117 Георги Ангелов Юруков 0.22

118 Георги Илиев Кумчев 0.17

119 Ангел Иванов Славов 0.50

120 Емил Георгиев Русинов 0.24

121 Даниела Асенова Митева 0.36

122 Адриана Димитрова Генчева 0.27

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Христо Любомиров Иванов 72.35

102 Йордан Яворов Иванов 9.58

Списък Б

103 Борислав Петров Матеев 5.87

104 Веселина Стефанова Александрова 2.77

105 Владимир Бонов Славенски 1.34

106 Йоно Денев Чепилски 0.71

107 Веселка Петрова Христамян 3.04

108 Николай Георгиев Георгиев 0.54

109 Иван Владимиров Бондоков 0.78

110 Явор Трифонов Беров 0.27

111 Илия Николов Мангачев 0.52

112 Георги Стефанов Кралев 0.64

113 Кирил Василев Ташев 0.48

114 Атанас Николов Костадинов 0.42

115 Ивайло Иванов Вантулев 0.35

116 Валентин Василев Иванов 0.36

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Кристиан Иванов Вигенин 83.11

Списък Б

102 Иван Богомилов Петков 4.56

103 Георги Йорданов Йорданов 2.70

104 Костадин Иванов Палазов 0.93

105 Наум Китанов Китанов 0.60

106 Иван Детелинов Цанов 0.56

107 Златомир Росенов Дьовленски 0.39

108 Николай Митков Иванов 0.76

109 Румен Груев Григоров 0.49

110 Иван Стоянов Върбанов 0.26

111 Йовка Божидарова Златева 0.92

112 Милена Любомирова Колева 0.43

113 Румен Гавраилов Василев 0.44

114 Георги Атанасов Тотков 0.40

115 Марина Иванова Узунова 0.56

116 Васил Драганов Китанов 0.36

117 Николай Антонов Маринов 0.42

118 Петър Димов Бояджиев 0.50

119 Мими Михайлова Тошева-Мазнева 0.15

120 Росен Божидаров Цолов 0.81

121 Ангел Запрянов Рангелов 0.41

122 Ердуан Фарис Файтин 0.23

Седемнадесети изборен район – Пловдивски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Рамадан Байрам Аталай 88.13

Списък Б

102 Хюсеин Айдънов Караджов 1.82

103 Сюзан Орхан Моллаюсеин 0.68

104 Джемил Ахмед Караали 0.97

105 Надя Стефанова Манолова 1.10

106 Юсуф Бейтула Аптиш 0.76

107 Рефик Раифов Мухтаров 0.30

108 Селим Айнур Емин 1.48

109 Айсин Ахмед Кюлджю 0.35

110 Мергюл Мустафа Сюлейман 0.07

111 Ариф Асан Гаваз 0.96

112 Хамди Рамадан Мустафа 0.25

113 Ахмед Адемов Ислямов 0.01

114 Сибел Юксел Рамаданова 0.07

115 Исмаил Ердуанов Ходжев 0.14

116 Илдърай Кязим Мустафа 0.36

117 Сезгин Ариф Мехмед 0.09

118 Ердем Ерол Читали 1.49

119 Расим Бейтула Мухтар 0.05

120 Нуретин Айнур Тасим 0.52

121 Ружди Фахри Салим 0.25

122 Рангел Христов Божков 0.16

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Росен Добрев Костурков 85.14

Реклама

Списък Б

102 Стою Теодоров Стоев 1.78

103 Гергана Кузманова Данева 1.66

104 Иван Маркос Христанов 1.04

105 Георги Николаев Рогачев 1.74

106 Красимир Александров Христов 0.49

107 Нина Маркова Севова 1.07

108 Весела Любенова Николова 1.79

109 Любомир Иванов Зайков 2.09

110 Петър Георгиев Панайотов 0.71

111 Райна Костадинова Кръстева 1.55

112 Мануела Димитрова Герджикова 0.93

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Стоян Николов Таслаков 79.61

Списък Б

102 Кръстьо Стоянов Врачев 4.47

103 Димитър Валентинов Гюрев 2.26

104 Пенка Георгиева Дайлийска 1.37

105 Георги Янков Самаров 2.17

106 Мария Николаева Армазова 0.97

107 Чавдар Ангелов Земярски 1.91

108 Елена Георгиева Грозданова 1.37

109 Жанет Кузманова Стойчева 0.73

110 Мариан Йорданов Тошков 0.75

111 Тошо Георгиев Георгиев 2.44

112 Майя Костадинова Драгова 0.59

113 Георги Петров Карачански 1.38

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Виолета Колева Комитова 74.99

102 Румен Маринов Йончев 9.35

Списък Б

103 Янна Димитрова Георгиева 0.83

104 Костадин Атанасов Добрев 1.88

105 Иван Пламенов Янев 2.81

106 Донка Деянова Димитрова 1.83

107 Иван Николов Николов 1.29

108 Георги Бончев Балабански 0.87

109 Димитър Кирилов Радов 0.24

110 Недялка Пламенова Рангелова 0.41

111 Иван Георгиев Иванов 1.26

112 Димитър Маринов Кавръков 0.41

113 Евгений Иванов Команов 0.48

114 Георги Димитров Петков 0.26

115 Димитър Иванов Стамов 1.33

116 Тодор Юриев Стоянов 0.20

117 Владимир Борисов Палков 0.24

118 Иван Петров Петров 0.04

119 Симеон Георгиев Симеонов 0.61

120 Цветан Христов Христов 0.17

121 Иван Филипов Кляшев 0.04

122 Тодор Светлозар Терзийски 0.44

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Десислава Цветанчова Трифонова 66.01

104 Младен Николов Шишков 11.34

102 Иван Йовков Червенков 7.49

Списък Б

103 Йордан Стоянов Кръстанов 1.56

105 Розалин Петков Петков 3.59

106 Нели Петрова Велкова 0.69

107 Надежда Асенова Игнатова 0.81

108 Силвия Георгиева Тилкова 1.88

109 Сузана Северинова Алекова 1.21

110 Екатерина Андреева Тошкова 0.55

111 Йордан Атанасов Куцев 0.92

112 Йорданка Стоянова Кичукова 0.40

113 Методи Стефанов Димов 0.31

114 Цветелина Юлиянова Черешарова 0.56

115 Петър Георгиев Стаменов 0.22

116 Николай Иванов Кънев 0.59

117 Иванка Ангелова Чинчийкова 0.43

118 Веска Иванова Вълчанова 0.20

119 Янка Атанасова Котева 0.41

120 Венцислав Бориславов Дзивков 0.33

121 Иван Дончев Мусеров 0.16

122 Елена Руменова Неделева 0.35

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Йордан Яворов Иванов 66.86

Списък Б

102 Ради Ботев Минчев 4.34

103 Константин Атанасов Костадинов 4.13

104 Валентин Александров Ройнов 3.97

105 Атанас Николов Костадинов 3.14

106 Веселина Стефанова Александрова 1.31

107 Делчо Лазаров Камарски 1.31

108 Бонка Атанасова Карчева 2.24

109 Франц Павлов Селимов 5.62

110 Даниел Стефанов Начев 1.39

111 Лиляна Стоянова Драганова 1.07

112 Владимир Бонов Славенски 0.45

113 Мартин Михайлов Заимов 1.01

114 Борислав Емилов Белчинов 3.17

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Веска Маринова Ненчева 63.87

102 Манол Трифонов Генов 21.24

Списък Б

103 Калин Танев Калапанков 1.46

104 Иван Василев Иванов 2.84

105 Стефан Самуилов Марушкин 1.02

106 Манол Василев Манолов 2.61

107 Иван Йосифов Яков 0.56

108 Ивайло Данаилов Данаилов 1.13

109 Мария Георгиева Стайкова 0.30

110 Таня Николаева Марковска 1.00

111 Ивайло Евгениев Матяшев 0.62

112 Георги Стоянов Маринчешки 0.80

113 Спасимир Иванов Спасов 0.18

114 Георги Петров Киков 0.26

115 Симеон Рангелов Иванов 0.20

116 Мария Петкова Мустакова 1.54

117 Бони Димчев Бочев 0.38

Осемнадесети изборен район – Разградски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Ахмед Реджебов Ахмедов 93.99

Списък Б

102 Ихсан Халил Хаккъ 1.03

103 Хабибе Кязим Расим 1.23

104 Денис Юнал Татар 1.44

105 Севим Халилова Рамаданова 0.59

106 Едис Рухиев Даудов 0.73

107 Анифе Алиосманова Салиева 0.47

108 Мехмед Реджеб Салим 0.52

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Марин Шишев Шишев 88.58

Списък Б

102 Антонела Веселинова Маринова 4.20

103 Цветомир Иванов Цанков 1.79

104 Галя Григорова Ралева 1.44

105 Цветалина Пенкова Терзиева 1.50

106 Евгени Пенев Енчев 0.89

107 Пламен Станчев Якимов 1.60

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Веселин Миленов Вешев 87.19

Списък Б

102 Константина Венциславова Петрова 5.33

103 Станислав Димитров Ангелов 4.82

104 Венцислав Михайлов Георгиев 2.67

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Кръстю Илиев Сотиров 78.18

103 Маломир Василев Власов 9.34

102 Цветелина Ботева Ботева 7.38

Списък Б

104 Симеон Любенов Симеонов 5.10

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Десислава Вълчева Атанасова 57.74

102 Гюнай Хюсмен Хюсмен 33.62

Списък Б

103 Галина Милкова Георгиева-Маринова 1.83

104 Владимир Димитров Димитров 2.89

105 Зоя Петрова Велкова 1.17

106 Валентина Маркова Френкева-Белчева 1.27

107 Красимир Димитров Христов 0.75

108 Айдън Нихадов Шабанов 0.73

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Ивайло Николаев Мирчев 44.88

103 Нихат Ахмед Расим 19.46

102 Огнян Досев Обрешков 10.85

106 Рейхан Сабри Хюсеин 8.91

107 Дамян Василев Милев 7.42

Списък Б

104 Георги Иванов Игнатов 2.31

105 Мирослав Цанев Маринов 3.44

108 Деян Росенов Пейчев 2.72

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Добрин Младенов Добрев 84.97

Списък Б

102 Виргиния Николаева Станкова 6.82

103 Кремена Рашкова Радева 1.47

104 Гретина Руменова Колева 1.88

105 Ибрям Сюлейманов Ахмедов 1.06

106 Павел Стефанов Русев 1.77

107 Ивайло Георгиев Димитров 0.45

108 Станислава Веселинова Русева 1.58

Деветнадесети изборен район – Русенски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Ализан Нихат Яхова 80.30

Списък Б

102 Дауд Мехмед Ибрям 3.07

103 Мехмед Ремзи Гази 5.20

104 Борислав Пламенов Рачев 3.00

105 Гюнайдън Расимов Кязимов 0.95

106 Айлян Раифова Карамехмедова 1.30

107 Мехмед Руждиев Мехмедов 1.59

108 Есин Ебадулова Вейсалова-Митева 0.32

109 Алев Танжу Али 1.22

110 Елица Илиева Върбанова 0.09

111 Силвия Стефанова Гезмиш 0.30

112 Нуршен Хасанова Керимова 0.23

113 Шефкет Исмаилов Исмаилов 0.19

114 Фани Филипова Ефтимова 0.65

115 Елван Аднянова Хакифова-Исмаилова 1.36

116 Венцислав Руменов Чавдаров 0.25

9. Продължаваме Промяната Списък А

Списък Б

102 Рена Енчева Стефанова 2.75

103 Димитър Данаилов Недялков 2.22

104 Светлин Костов Стоянов 1.03

105 Венцислава Николаева Николова 2.26

106 Людмил Христов Христов 0.96

107 Синан Рейханов Хебибов 2.13

108 Петя Георгиева Кашукеева 1.70

109 Калин Ивайлов Иванов 1.32

110 Марияна Неделчева Бранкованова 0.93

111 Христина Емилиянова Соколова 0.86

112 Деян Деянов Дончев 1.25

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Златан Стоянов Златанов 81.04

Списък Б

102 Димитър Пламенов Пашев 2.22

103 Милен Иванов Боев 3.30

104 Петя Георгиева Попова 1.32

105 Стефка Пенкова Костадинова 1.66

106 Васил Митев Петров 0.34

107 Костадин Петков Георгиев 2.12

108 Ивайло Стоянов Казанов 1.41

109 Величка Великова Костова 0.42

110 Димитър Милев Димитров 0.45

111 Димитър Георгиев Новаков 0.75

112 Богомил Станчев Тодоров 0.17

113 Петър Ленинов Соколов 2.80

114 Мирослав Николов Чомезов 1.06

115 Тодор Петков Савов 0.34

116 Сава Николов Попов 0.60

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Красимир Цеков Иванов 81.44

Списък Б

102 Владислав Николаев Владов 4.77

103 Митко Станев Станев 1.06

104 Надежда Димитрова Цветкова 1.64

105 Петър Найденов Калинов 1.87

106 Иван Маринов Радойски 1.61

107 Тодор Цветков Стоянов 1.06

108 Пламен Емилов Иванов 1.16

109 Павлин Иванов Иванов 0.19

110 Петър Михайлов Йорданов 0.23

111 Християн Любомиров Топалов 1.03

112 Симеон Маринов Монев 0.32

113 Дилян Иванов Данев 0.26

114 Нела Веселинова Димитрова 0.42

115 Златко Петров Захариев 1.77

116 Кристиян Георгиев Димитров 1.16

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Десислава Вълчева Атанасова 68.74

105 Драгомир Дамянов Драганов 7.24

103 Кремена Крумова Славова 7.06

Списък Б

102 Георги Николаев Кръстев 6.93

104 Богдан Стефанов Донев 3.20

106 Росица Ганчева Кръстева 0.75

107 Михаил Петков Илиев 0.93

108 Красимир Йорданов Костадинов 1.19

109 Юлияна Великова Пашкунова 0.56

110 Евгени Игнатов Игнатов 0.50

111 Мирослав Йорданов Залев 0.96

112 Радомир Хараланов Хараланов 0.45

113 Екатерина Петрова Иванова 0.26

114 Емил Ивайлов Кьостебеков 0.44

115 Иван Трифонов Трифонов 0.32

116 Кирил Свиленов Кирилов 0.47

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено

движение)

Списък А

101 Надежда Георгиева Йорданова 72.19

104 Иван Белчев Белчев 10.85

Списък Б

102 Иван Николаев Станев 5.78

103 Михаил Руменов Михов 4.93

105 Георги Божков Начев 1.96

106 Емилиян Маринов Енев 2.84

107 Александър Юлиянов Михайлов 0.88

108 Ангел Стефанов Гяуров 0.56

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Иван Валентинов Иванов 72.65

102 Ивалинка Тодорова Цанкова 10.53

Списък Б

103 Биляна Георгиева Иванова 2.94

104 Нора Десиславова Стоянова 1.97

105 Асен Иванов Ласонин 1.67

106 Елисавета Донева Досева 1.23

107 Стефка Романова Караколева 0.68

108 Теодор Маринов Тодоров 1.27

109 Искра Пламенова Иванова 2.02

110 Вили Икономов Шишков 0.38

111 Емил Кирилов Георгиев 0.76

112 Моника Руменова Йорданова 1.57

113 Микаел Врамшабух Чакълджиян 0.74

114 Мариан Савов Савов 0.75

115 Стефан Светославов Михов 0.40

116 Сашо Петров Стоянов 0.42

Двадесети изборен район – Силистренски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Джевдет Ибрям Чакъров 95.27

Списък Б

102 Гюнер Нихат Ахмед 1.71

103 Ашкън Ружди Салим 0.76

104 Мехмед Юмер Юмер 0.34

105 Гюнер Халил Хакъ 0.54

106 Джанан Халил Феим 0.19

107 Левент Орхан Мемиш 0.47

108 Сузан Шефкет Акиф 0.73

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Стоян Иванов Георгиев 89.49

Списък Б

102 Ивелин Господинов Иванов 2.56

103 Даниела Александрова Костова 1.86

104 Зеки Мехмедов Салимов 1.35

105 Силвия Стефанова Стоянова 1.66

106 Цветан Стефанов Стоев 0.45

107 Виктория Георгиева Бонева 1.55

108 Георги Николов Атанасов 1.08

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Маргарита Атанасова Генчева 86.04

Списък Б

102 Маргарита Иванова Махаева 3.85

103 Димитър Георгиев Димитров 6.25

104 Величка Великова Костова 3.85

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Димитър Трендафилов Трендафилов 83.75

Списък Б

102 Ели Илиа Келесис-Тодорова 5.99

103 Стефан Младенов Михайлов 1.82

104 Иванка Стойчева Желязкова 1.65

105 Деян Герчев Ганев 3.21

106 Веселин Чернев Хаджиев 0.96

107 Илиян Кръстев Стратиев 1.39

108 Георги Недялков Славчев 1.22

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Ивелин Статев Иванов 76.75

102 Мария Димитрова Димитрова 9.19

Списък Б

103 Любомир Минков Минков 2.75

104 Тошко Йотов Цаков 2.41

105 Младен Русинов Минчев 3.61

106 Селим Джавид Садула 1.83

107 Тодор Георгиев Тодоров 1.29

108 Орлин Огнянов Николов 2.18

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Надежда Друмева Бобчева 63.94

103 Стефан Железов Железов 19.90

105 Чавдар Димитров Куманов 7.78

Списък Б

102 Румен Николов Жеков 5.91

104 Красимир Георгиев Георгиев 2.46

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Момчил Стефанов Неков 87.01

Списък Б

102 Радко Христов Славов 3.23

103 Стойчо Димитров Нечев 2.34

104 Добромир Маринов Добрев 1.18

105 Димитър Маринчев Христов 2.46

106 Веселина Георгиева Славчева 1.09

107 Румянка Иванова Чанкова 1.12

108 Лазар Иванов Лазаров 1.57

Двадесет и първи изборен район – Сливенски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Хатидже Мехмедова Георгиева 80.74

102 Владимир Николов Мартинов 7.73

Списък Б

103 Ажда Рамаданова Рамаданова 2.07

104 Бадър Исмаилов Хасанов 0.91

105 Митьо Стоянов Митев 1.23

106 Валентин Кръстев Георгиев 4.78

107 Велко Величков Славов 0.11

108 Пламен Рашков Маринов 0.35

109 Мустафа Юсеинов Мустафов 2.07

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Татяна Славова Султанова-Сивева 80.52

Списък Б

102 Веселин Петров Вълчев 4.18

103 Мирчо Радостинов Стоянов 1.67

104 Петър Георгиев Бурнев 1.44

105 Атанас Господинов Деливичев 3.35

106 Диньо Кирилов Добрев 0.92

107 Мария Желева Ненчева 1.10

108 Мартин Златков Маринов 1.57

109 Елена Димчева Стоянова 1.62

110 Захари Вичев Захариев 2.44

111 Деян Минков Вълев 1.20

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Климент Пламенов Шопов 82.20

Списък Б

102 Динко Начев Ганчев 3.80

103 Неделчо Андонов Великов 4.21

104 Димитър Лалев Ковачев 1.69

105 Деян Ангелов Иванов 2.98

106 Петко Иванов Карабоиков 0.73

107 Георги Димитров Милев 0.88

108 Димитър Иванов Димитров 1.20

109 Боян Светославов Стоянов 0.51

110 Ивелина Филчева Такева-Беберова 1.80

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Стефан Ангелов Симеонов 83.68

Списък Б

102 Любомир Владимиров Кючуков 4.27

103 Даниела Иванчева Василева 2.90

104 Мирослава Петкова Митева-Тенева 1.26

105 Георги Станчев Атанасов 2.47

106 Димитрина Иванова Русчева 0.42

107 Емилия Димитрова Петкова 0.68

108 Цветан Андонов Цанев 0.47

109 Полина Валтерова Тодорова 0.32

110 Надежда Илиева Иванова 2.11

111 Гюлджан Юсеинова Мюмюнова 1.00

112 Николай Димитров Манчев 0.42

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Десислава Жекова Танева 54.43

102 Мария Щерева Белова 11.57

105 Чавдар Борисов Божурски 10.85

106 Ибрям Алиев Мустафов 7.44

Списък Б

103 Генчо Янев Димитров 3.96

104 Евгений Балев Герганов 1.69

107 Христо Борисов Борисов 1.86

108 Антон Ганчев Драганов 1.67

109 Ивайло Иванов Енев 3.89

110 Георги Стоянов Даскалов 0.77

111 Галя Агоп Хачадурян 0.90

112 Тодор Георгиев Георгиев 0.97

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Николай Янков Сиджимов 62.14

110 Кремена Руменова Петрова 13.33

102 Пепа Цветанова Генчева 7.67

Списък Б

103 Росен Димитров Петков 1.43

104 Руслан Йорданов Кънев 3.67

105 Николай Кръстев Николов 2.48

106 Тодор Георгиев Янушев 1.00

107 Мая Валентинова Койчева 3.10

108 Пеньо Михалев Георгиев 3.95

109 Александър Юлчев Станчев 1.05

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Деян Цанков Дечев 68.20

102 Кольо Йорданов Милев 12.85

Списък Б

103 Светлана Вълкова Динева 2.61

104 Димитър Димов Орманов 1.12

105 Стефан Щилиянов Щилиянов 4.16

106 Йордан Петров Крълев 1.48

107 Иван Стефанов Петров 1.86

108 Саркис Гаро Шаклиян 2.97

109 Васил Иванов Николов 1.41

110 Росица Стоянова Маринова 1.71

111 Румен Иванов Бозуков 1.23

112 Мартина Райкова Василева 0.41

Двадесет и втори изборен район – Смолянски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Хайри Реджебов Садъков 88.34

Списък Б

102 Анджей Веселинов Джандев 4.62

103 Вижданка Велкова Младенова 1.69

104 Ферад Рюстем Емин 1.28

105 Вели Вахдиев Паликаров 1.43

106 Атанас Бисеров Пържанов 0.60

107 Владимир Асенов Ратайски 0.73

108 Филип Костадинов Делисивков 1.30

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Михал Григоров Камбарев 88.81

Списък Б

102 Явор Альошев Руженов 3.17

103 Венцислав Славчев Чавдаров 1.83

104 Емил Николаев Келешев 2.01

105 Васил Петров Даскалов 1.33

106 Михаил Весков Тодоров 0.97

107 Марина Бориславова Христова 1.01

108 Александър Димитров Дунчев 0.86

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Ангел Жеков Георгиев 86.94

Списък Б

102 Весела Бонева Станчева-Цебула 2.50

103 Юлия Пенчева Ненова 2.55

104 Славчо Митков Какалашев 2.79

105 Георги Ангелов Ангелов 1.44

106 Ивайло Тодоров Василев 1.20

107 Виктория Хубенова Бодурова 1.15

108 Спаска Благоева Стоева 1.44

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Михаел Ясенов Кисьов 90.43

Списък Б

102 Милена Иванова Пенчева 4.34

103 Фейзи Реджепов Пътов 1.40

104 Мустафа Ахмедов Брахимбашев 1.25

105 Милена Дойчева Лазарова 2.58

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Красимир Митков Събев 76.26

102 Недялко Живков Славов 12.08

Списък Б

103 Васил Димов Седянков 4.81

104 Джамал Османов Кателеч 3.07

105 Нина Юлиянова Карова 1.21

106 Иван Лазаров Кънев 0.76

107 Софка Ясенова Иванова 0.38

108 Иван Димитров Стоев 1.43

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Зарко Филипов Маринов 83.95

Списък Б

102 Симеон Цанков Джамбазов 5.38

103 Камелия Красимирова Младенова 3.23

104 Асен Николаев Чолаков 1.23

105 Димитър Людвиг Янъков 2.69

106 Антоанета Емилова Узунова 1.46

107 Делян Младенов Беширов 1.54

108 Алтънай Мехмедова Читакова 0.54

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Емил Минков Хумчев 84.90

Списък Б

102 Виолета Делчева Бояджиева 3.04

103 Севдалин Бойков Хъшинов 3.72

104 Даниела Данаилова Хаджиева 2.36

105 Николина Славова Марвакова 2.46

106 Димитър Стефанов Стефанов 0.88

107 Бойко Деянов Моллов 1.11

108 Димитър Тодоров Сивенов 1.53

Двадесет и трети изборен район – София No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Едиз-Ханиф Баязидов Саидов 75.64

104 Глория-Никол Емилова Найденова 7.56

Списък Б

102 Таня Александрова Иванова 4.04

103 Рахим Зафер Юмерефенди 1.30

105 Адем Джумхуров Чакалов 0.91

106 Милена Красимирова Пандурска 0.39

107 Танер Нихатов Кабилов 0.85

108 Аспарух Аспарухов Карастоянов 1.89

109 Лютви Хюсни Хаджиалиш 0.98

110 Алпер Гюнер Ахмедов 0.91

111 Методи Сашев Кацаров 1.37

112 Асен Красенов Бочев 2.08

113 Иса Абедин Осман 0.52

114 Красимир Василев Стефанов 1.56

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Асен Васков Василев 88.99

Списък Б

102 Николай Денков Денков 2.33

103 Настимир Ананиев Ананиев 0.75

104 Васил Христов Пандов 0.63

105 Венко Николов Сабрутев 0.89

106 Васил Стефанов Стефанов 0.37

107 Искрен Николаев Митев 1.01

108 Ива Богданова Руйчева 0.75

109 Борислав Антониев Антонов 0.46

110 Димитър Петров Шалъфов 0.38

111 Виктор Гасан Насър 0.66 112 Виктор Стоянов Ботев 0.27 113 Росен Еней Енчев 0.30 114 Станислав Стоянов Даракчиев 0.32 115 Владислав Викторов Цеков 0.14 116 Томас Димитров Димитров 0.16 117 Красимир Веселинов Куртев 0.29 118 Георги Валериев Златков 0.16 119 Пролетина Кузманова Гирова 0.25 120 Иво Георгиев Михайлов 0.35 121 Розита Стойчева Михайлова Еленова 0.23 122 Саад Таммам Алуани 0.31 14. ВЪЗРАЖДАНЕ Списък А 101 Николай Георгиев Дренчев 88.62 Списък Б 102 Иво Георгиев Русчев 1.47 103 Маргарита Атанасова Генчева 1.20 104 Ивелин Първанов Първанов 0.71 105 Георги Венциславов Йорданов 1.05 106 Кирил Михайлов Михайлов 0.46 107 Ивайло Венциславов Антов 0.65 108 Христо Събев Милев 1.08 109 Даниел Йорданов Йорданов 0.30 110 Ангел Николаев Славчев 0.64 111 Красимира Маринова Цекова 1.19 112 Христо Веселинов Гадев 0.20 113 Лиляна Руменова Ананиева 0.47 114 Симеон Филипов Аврамов 1.00 115 Георги Здравков Цуков 0.45 116 Мирослав Цветанов Христов 0.52 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД Списък А 101 Даниела Станимирова Дашева 85.09 Списък Б 102 Владимир Чавдаров Симеонов 3.00 103 Елена Кирилова Цонева 1.34 105 Николай Луканов Бабуров 0.84 106 Мая Тодорова Тодорова 0.32 107 Георги Стоилов Фъртунков 0.51 108 Петко Христов Краев 0.43 109 Мартин Илиянов Иванов 0.18 110 Николай Георгиев Дойчинов 1.59 111 Самуил Чавдаров Попов 1.03 112 Станислав Емилов Сираков 0.40 113 Андрея Любомирова Дацова 0.43 114 Боряна Александрова Минчева 0.36 115 Светослав Ангелов Миланов 0.51 116 Мария Тодорова Зиновиева 0.20 117 Светослав Николов Илиев 0.64 118 Светла Нейчева Димитрова 0.16 119 Христо Цанков Стоянов 0.21 120 Росица Христова Ташева-Пенева 0.33 121 Катя Филипова Стоичкова 0.26 122 Мария Димитрова Луканова 0.14 123 Кирил Бойков Дойчинов 0.35 124 Мария Георгиева Донкова 0.15 125 Кристиан Тодоров Манчев 0.13 126 Татяна Иванова Педерсен 0.16 127 Стайко Ванев Топалов 0.31 128 Любомир Димитров Кьосев 0.34 129 Владимир Милчев Апостолов 0.21 130 Гален Симеонов Монев 0.39 24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Румен Димитров Христов 81.86

Списък Б

102 Александър Руменов Ненков 2.03

103 Николай Нидал Алгафари 2.07

104 Александър Койчев Иванов 0.92

105 Асен Георгиев Балтов 4.63

106 Атанас Андонов Бояджиев 0.50

107 Стоил Стоянов Яков 0.51

108 Юлиян Пламенов Пейчев 0.81

109 Ваня Стоянова Деянова 0.28

110 Кристиян Руменов Маджуров 0.36

111 Таня Иванова Сотирова 0.94

112 Васил Благовестов Михов 0.19

113 Михаела Асенова Методиева 0.58

114 Николай Петров Павлов 0.41

115 Ваня Александрова Стоянова 0.27

116 Димитър Делчев Русенов 0.26

117 Тодор Георгиев Станев 0.47

118 Живко Динев Дервенов 0.16

119 Анна Първанова Манчева-Димова 0.33

120 Ирина Петрова Давидова 0.40

121 Александър Ангелов Арнаутски 0.18

122 Ирина Славчева Вълчовска-Петкова 0.11

123 Георги Лъчезаров Захариев 0.27

124 Марио Стоянов Кръстев 0.27

125 Галя Цветанова Георгиева 0.12

126 Евелина Йорданова Китова-Йорданова 0.22

127 Петко Михайлов Михайлов 0.08

128 Ерик Добромиров Велковски 0.11

129 Светослав Емилов Казаков 0.09

130 Момчил Валентинов Драганов 0.11

131 Радослав Енюв Ангелов 0.16

132 Ангел Ангелов Иванов 0.30

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Надежда Георгиева Йорданова 53.88

103 Божидар Пламенов Божанов 12.35

107 Елисавета Димитрова Белобрадова 11.96

Списък Б

102 Кристина Николаева Петкова 2.07

104 Зорница Велинова Стратиева 1.33

105 Георги Йорданов Ганев 6.95

106 Красимир Неделчев Джамбазов 0.33

108 Теодор Стойчев Михайлов 0.77

109 Марина Иванова Иванова-Корел 0.27

110 Силвия Димитрова Гиздова 0.17

111 Яна Веселинова Тодоранова 0.88

112 Кристина Николаева Касабова 0.27

113 Христо Христов Петков 0.51

114 Венцислав Весков Бенов 0.35

115 Александър Юлиянов Михайлов 0.21

116 Стефан Любомиров Тафров 1.39

117 Радослава Илиева Дошкова 0.37

118 Светозар Иванов Маджов 0.13

119 Станимир Петров Чонев 0.21

120 Веселина Атанасова Гайдарджиева 0.24

121 Светлан Симеонов Георгиев 0.09

122 Васил Костадинов Гюров 1.39

123 Иван Десимиров Кулин 0.21

124 Стоян Димитров Йотов 0.08

125 Делчо Лазаров Камарски 0.21

126 Виктор Нелчев Иванов 0.40

127 Тодор Николов Николов 0.07

128 Иван Стоянов Николов 0.02

129 Филип Цветанов Константинов 0.06

130 Александър Димитров Серафимов 0.10

131 Марта Руменова Георгиева 0.67

132 Иван Калчев Калчев 2.05

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Христо Танчев Проданов 80.86

103 Велизар Пенков Енчев 7.07

Списък Б

102 Георги Георгиев Ангелов 1.40

104 Таня Юлиянова Мирчева 0.79

105 Николай Димов Димов 0.54

106 Стоян Михайлов Мирчев 0.69

107 Теодора Руменова Овчарова-Драганова 1.42

108 Миглена Христова Георгиева-Хаджиева 0.48

109 Борислава Руменова Михова 1.00

110 Юлиян Асенов Генов 0.27

111 Иван Тодоров Карагьозов 0.76

112 Ивона Петрова Никова 0.21

113 Мирослав Илиев Върбанов 0.23

114 Никола Димитров Попстоев 0.21

115 Владислав Сергеев Промский 0.18

116 Леонардо Цветелинов Стоев 0.12

117 Калин Красимиров Николов 0.40

118 Петър Александров Милчев 0.34

119 Боряна Христова Здравкова 0.21

120 Димитър Георгиев Вълков 0.23

121 Йордан Георгиев Политов 0.06

122 Александър Георгиев Райков 0.12

123 Боян Петров Златев 0.19

124 Славина Николаева Николова 0.36

125 Паолина Димитрова Желева 0.10

126 Николай Валериев Стратиев 0.14

127 Илиян Любомиров Илиев 0.07

128 Николай Динев Карафизиев 0.68

129 Александър Миролюбов Василев 0.21

130 Евгени Георгиев Евгениев 0.18

131 Николай Димитров Рибарски 0.08

132 Светослав Огнянов Виячки 0.36

Двадесет и четвърти изборен район – София No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Ертен Белгинова Анисова 63.31

103 Васимир Иванов Радулов 9.35

115 Щерьо Щерев Щерев 9.04

Списък Б

102 Васил Методиев Петков 1.54

104 Атанас Цветанов Кънчев 1.13

105 Теодор Йончев Калинов 0.92

106 Ромина Свиленова Божинова 0.41

107 Минчо Живков Георгиев 2.36

108 Велизар Любчев Райков 6.06

109 Антон Любомиров Антонов 0.31

110 Любомир Асенов Дамянов 0.62

111 Валентин Славов Димитров 1.13

112 Георги Иванов Несторов 0.21

113 Емил Янков Аврамов 1.34

114 Людмила Иванова Тончева 0.92

116 Нина Дончева Пананова-Йорданова 1.34

9. Продължаваме Промяната Списък А 101 Кирил Петков Петков 90.91 Списък Б 102 Петър Георгиев Петров 0.89 103 Андрей Иванов Цеков 0.64 104 Георги Станчев Георгиев 0.32 105 Мирослава Петрова Петрова 0.68 106 Петър Василев Кьосев 0.48 107 Атанас Димитров Михнев 0.38 108 Ана-Мария Михаилова Вълканова 0.61 109 Росица Василева Пандова-Йовкова 0.60 110 Димитър Колев Гочев 0.41 111 Любомир Йорданов Попйорданов 0.83 112 Искра Асенова Ангелова 0.59 113 Венелин Пенков Милев 0.28 114 Юлия Руменова Величкова 0.26 115 Росен Силвиев Георгиев 0.14 116 Венелин Петров Радев 0.15 117 Борис Иванов Георгиев 0.33 118 Никола Димитров Барбутов 0.26 119 Олег Александров Кабакчиев 0.80 120 Витан Ганчев Витанов 0.45 14. ВЪЗРАЖДАНЕ Списък А 101 Петър Николаев Петров 87.11 Списък Б 102 Александър Димитров Арангелов 1.79 103 Деян Николаев Николов 3.11 104 Ивайло Георгиев Чорбов 0.80 105 Венци Венциславов Стойчев 1.33 106 Виолета Радева Кърпачева 0.73 107 Петя Христова Бояджиева 1.06 108 Петя Йорданова Генън 0.95 109 Красимир Рангелов Гълъбов 0.61 110 Кирил Михайлов Михайлов 0.42 111 Георги Хрисимиров Иванов 1.28 112 Петър Валериев Ананиев 0.81 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД Списък А 101 Стефан Динчев Янев 92.43 Списък Б 102 Никола Йорданов Илиев 0.64 103 Емилена Георгиева Попова 0.59 104 Кирил Димитров Колев 0.36 105 Светослав Николов Илиев 1.11 106 Галя Тенчева Иванова-Асенова 0.39 107 Иглика Цветкова Мишева-Брусева 0.20 108 Крум Иванов Тренев 0.27 109 Димитър Цветанов Тодоров 0.17 110 Иво Веселинов Велчевски 0.09 111 Валентин Симеонов Симов 0.77 112 Павел Бориславов Вътков 0.13 113 Кирил Бойков Дойчинов 0.46 114 Георги Христов Пеев 0.19 115 Николай Димитров Добрев 0.64 116 Костадин Стоименов Енев 0.07 117 Александър Илианов Тошев 0.11 118 Тодор Димитров Пеев 0.27 119 Юлиан Страхилов Матов 0.13 120 Рада Георгиева Пангелова 0.21 121 Васил Илиев Бодуров 0.17 122 Динко Танев Мандов 0.20 123 Цветан Стоименов Ночев 0.20

124 Калоян Борисов Йолов 0.20

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Тома Любомиров Биков 87.00

Списък Б

102 Рая Назар Назарян 1.13

103 Евгения Бисерова Алексиева 0.77

104 Георг Даниелов Георгиев 1.17

105 Валентин Иванов Радев 1.50

106 Драгомир Христов Младенов 0.42

107 Зоран Александров Рангелов 0.34

108 Томи Младенов Николов 1.50

109 Любомир Николаев Талев 0.71

110 Димитър Стоянов Стоянов 0.31

111 Добромир Иванов Иванов 1.13

112 Анжела Миткова Христова 0.20

113 Елена Любомирова Найденова 0.44

114 Валентина Кирилова Христова 0.48

115 Даниел Василев Костов 0.18

116 Станислава Константинова Коцева 0.36

117 Атанас Йорданов Енгьозов 0.39

118 Антоанета Димитрова Кирова 0.15

119 Мартин Албенов Атанасов 0.22

120 Боян Лъчезаров Стефанов 0.55

121 Валентина Иванова Динева 0.13

122 Любен Пламенов Томов 0.12

123 Кристиан Викторов Георгиев 0.18

124 Емануела Евгениева Сотирова 0.61

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Христо Любомиров Иванов 58.76

104 Мартин Димитров Димитров 12.47

106 Кремена Миленова Кунева 7.90

Списък Б

102 Борислав Димитров Сандов 3.74

103 Стоян Александров Михалев 1.49

105 Веселин Йорданов Калановски 2.89

107 Георги Младенов Цветков 0.42

108 Стефан Любомиров Тафров 3.45

109 Илина Симеонова Мутафчиева 0.51

110 Димитър Евгениев Димитров 0.63

111 Константин Георгиев Гърневски 0.57

112 Даниел Михайлов Неделчев 0.34

113 Николай Емилов Христов 0.26

114 Филип Цветанов Константинов 0.29

115 Кристина Павлова Мерджанова 0.30

116 Иван Десимиров Кулин 0.23

117 Филип Костов Илиев 0.35

118 Ивайло Христов Коев 0.14

119 Любен Стоянов Лачански 0.08

120 Лили Тодорова Михайлова 0.31

121 Димитър Пламенов Къцарков 0.10

122 Емануела Николова Христова 0.17

123 Иван Калчев Калчев 2.57

124 Иво Николаев Божков 2.03

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Георги Страхилов Свиленски 89.41

Списък Б

102 Александър Венциславов Димитров 1.61

103 Стефан Павлов Стоилов 0.58

104 Александър Григориев Колев 0.46

106 Христо Станиславов Стефанов 0.57

107 Бисер Иванов Иванов 0.65

108 Елена Тодорова Тиганева 0.63

109 Цецка Димитрова Кочкова 0.65

110 Боян Ангелов Иванов 0.25

111 Боян Иванов Бойчев 0.75

112 Володя Чанев Нейков 0.23

113 Александър Димитров Виденов 0.31

114 Константин Станиславов Михов 0.28

115 Калоян Любомиров Малинов 0.30

116 Цветан Митков Цанов 0.56

117 Владимир Кирилов Манов 0.40

118 Иво Боянов Атанасов 0.82

119 Неделчо Добрев Шишков 0.16

120 Мариана Неделчова Божкова 0.47

121 Даринка Неделчева Илиева 0.15

122 Валентин Калинов Върбанов 0.13

123 Даниел Милков Минчев 0.19

124 Младен Георгиев Младенов 0.45

Двадесет и пети изборен район – София No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Хасан Ахмед Адемов 72.79

103 Таня Александрова Иванова 8.59

Списък Б

102 Левент Орхан Мемиш 1.02

104 Сами Джевдет Чакъров 2.30

105 Райна Иванова Иванова 1.45

106 Танер Нихатов Кабилов 1.28

107 Димитър Иванов Митрев 5.02

108 Ана Иванова Кръстанова 1.11

109 Мария Любомирова Попова 0.60

110 Цветослав Владимиров Ленков 0.34

112 Мартин Драгомиров Младенов 0.94

113 Ирина Симеонова Пенчева 1.45

114 Теодор Тодоров Тенев 0.09

115 Ромина Свиленова Божинова 0.17

116 Явор Красимиров Плявов 0.09

117 Милена Красимирова Пандурска 0.43

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Христо Христов Петров 90.58

Списък Б

102 Калина Бориславова Константинова 2.13

103 Венеция Огнянова Нецова-Ангова 0.75

104 Цветелина Калинова Симеонова-Заркин 0.40

105 Стоил Мирославов Стоилов 0.68

106 Александра Валентинова Корчева 0.44

107 Георги Валериев Златков 0.45

108 Искрен Николаев Митев 0.96

109 Никол Атанасова Левакова 0.58

110 Велислава Иванова Петрова 0.35

111 Никола Иванов Алексиев 0.87

112 Иво Иванов Димовски 0.23

113 Десислава Василева Трайкова 0.34

114 Александър Бориславов Сарафов 0.27

115 Симона Петрова Симеонова 0.31

116 Настимир Ананиев Ананиев 0.65

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Костадин Тодоров Костадинов 93.25

Списък Б

102 Иво Георгиев Русчев 1.00 103 Димо Георгиев Дренчев 0.50 104 Маргарита Иванова Махаева 0.79 105 Славчо Ангелов Крумов 0.69 106 Димо Сергеев Димитров 0.30 107 Вениамин Иванов Воденичаров 0.26 108 Марин Нинов Генов 0.53 109 Иван Михайлов Алексиев 0.42 110 Владимир Емил Борисов 0.17 111 Христо Веселинов Гадев 0.67 112 Димитър Стоянов Дъбов 0.15 113 Даниел Йорданов Йорданов 0.23 114 Светослав Тодоров Тодоров 1.03 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД Списък А 101 Георги Атанасов Самандов 86.17 Списък Б 102 Владимир Димитров Николов 2.01 103 Ангела Николаева Николова 2.25 104 Стайко Ванев Топалов 0.57 105 Георги Илиев Георгиев 0.93 106 Иво Веселинов Велчевски 0.31 107 Петя Иванова Пейчева 0.53 108 Христиан Даниелов Григоров 0.61 109 Илона Венцеславова Тодорова 0.36 110 Николай Владимиров Шопов 0.31 111 Ивета Иванова Сингартийска 0.88 112 Ивета Викторова Симеонова 0.26 113 Веселин Стефанов Радков 0.38 114 Стефан Ангелов Симеонов 0.86 115 Мирослав Петров Пенев 0.60 116 Мирослав Георгиев Маринов 0.39 117 Теодора Любенова Антова-Петрова 0.29 118 Христо Христов Дунчев 0.42 119 Райна Веселинова Милева 0.23 120 Райко Бенев Райков 0.25 121 Здравка Нецова Янева 0.18 122 Ралица Василева Сиракова 0.22 123 Изабела Александрова Кулчева 0.15 124 Станислав Драганов Драганов 0.03 125 Радослав Петров Кърджиев 0.19 126 Красимира Стоянова Симеонова 0.63 24. ГЕРБ-СДС Списък А Списък Б 102 Христо Георгиев Гаджев 0.72 103 Анна Василева Александрова 1.03 104 Лъчезар Богомилов Иванов 0.42 105 Петър Николаев Николов 0.58 106 Евгени Генчев Будинов 0.48 107 Светослав Величков Тодоров 0.79 108 Николай Асенов Димитров 0.59 109 Георги Бисеров Николов 0.30 110 Борислав Кирилов Куртев 0.67 111 Стефан Антонов Арсов 0.65 112 Цвета Ангелова Точева 0.44 113 Владимир Илчев Кулев 0.18 114 Антоанета Славчева Христова 0.40 115 Силвия Славчева Иванова 0.23 116 Ангел Иванов Корсачки 0.30 117 Мериан Руменова Конярска 0.36 118 Пламен Николаев Николов 0.12 119 Радост Андреева Маринкова 0.34 120 Елина Иванова Давидова 0.33

121 Борислав Георгиев Тодоров 0.15

122 Ваня Александрова Добренова 0.29

123 Ивайло Григоров Димитров 0.27

124 Каролина Цончева Цонева 0.31

125 Димитър Пламенов Тасков 0.12

126 Румен Стенли Александров 0.33

127 Йордан Асенов Александров 0.06

128 Любен Любенов Дилов 1.33

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Владислав Панчев Панев 58.74

104 Елисавета Димитрова Белобрадова 13.99

103 Александър Димитров Симидчиев 11.29

Списък Б

102 Бонка Сергеева Василева 4.36

105 Венцислав Василев Кръстев 0.79

106 Йордан Йорданов Йорданов 0.72

107 Георги Дичев Маринов 0.39

108 Тома Георгиев Белев 2.82

109 Надежда Димитрова Бачева 0.43

110 Йорданка Бориславова Крондева 0.43

111 Даниел Михайлов Неделчев 0.96

112 Иван Генчев Бакалов 0.24

113 Георги Евтимов Атанасов 0.34

114 Ивайло Христов Коев 0.25

115 Любомир Гришев Никифоров 0.24

116 Васил Костадинов Гюров 1.17

117 Георги Сашков Стефанов 0.43

118 Стоян Цветанов Маджаров 0.10

119 Стоян Димитров Йотов 0.11

120 Надежда Друмева Бобчева 0.22

121 Румен Валентинов Стоименов 0.15

122 Александър Венциславов Миленков 0.15

123 Надя Иванова Стойкова 1.70

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Корнелия Петрова Нинова 85.63

Списък Б

102 Емил Ценов Георгиев 1.95

103 Милко Николаев Панов 2.47

104 Албена Александрова Кръстева 0.66

105 Евелин Денис Попадийна 0.83

106 Ванеса Ангелова Ангелова 0.15

107 Вельо Георгиев Петков 0.46

108 Орфей Николаев Петков 0.53

109 Антон Дженков Събев 0.20

110 Венелин Деянов Николаев 0.26

111 Красен Лъчезаров Раковски 1.01

112 Аспарух Асенов Иванов 0.32

113 Върбан Иванов Върбанов 0.40

114 Корнелия Стойчева Коларова 0.37

115 Иван Димитров Пейчев 0.12

116 Теодора Даниелова Илиева 0.20

117 Нина Николова Ламбева 0.37

118 Маргарита Иванова Стойкова 0.31

119 Кристина Красимирова Коева 0.11

120 Петя Стефанова Христова 0.15

121 Богомил Красимиров Арсов 0.10

122 Николета Благоева Благоева 0.19

123 Мирела Миткова Хитова 0.25

124 Илиян Илиев Павлов 0.09

125 Андреа Андреева Граховска 0.20

126 Цветомир Ангелов Здравков 0.13

127 Илиян Костадинов Русев 0.15

128 Алекс Цеков Гигов 2.38

Двадесет и шести изборен район – Софийски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Цветан Иванов Енчев 20.73

102 Петър Пандушев Чобанов 8.10

Списък Б

106 Рамона Ангелова Илиева 0.88

107 Марко Димитров Марков 3.35

108 Любомир Огнянов Апостолов 1.08

109 Димитър Иванов Григоров 3.54

110 Ивелина Дойчева Чотова 0.88

112 Диана Тонева Панайотова 1.27

113 Халит Осман Сарач 1.56

114 Яко Бобев Банчев 1.54

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Александър Димитров Дунчев 83.47

Списък Б

102 Димитър Колев Гочев 2.68

103 Милен Манев Манев 1.89

104 Владимир Емилов Николов 2.10

105 Сия Георгиева Шехтанова 4.43

106 Иван Веселов Велков 1.01

107 Мариета Юриева Козлова 2.11

108 Цветелина Калинова Симеонова-Заркин 2.29

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Александър Димитров Арангелов 79.62

Списък Б

102 Георги Димитров Прасков 5.65

103 Ангел Николаев Славчев 3.49

104 Иван Арсов Иванов 1.96

105 Биляна Петрова Давидкова 3.52

106 Петър Костадинов Петров 1.76

107 Петър Андреев Савов 1.74

108 Тодор Стоянов Гроздев 2.21

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Гален Симеонов Монев 62.14

103 Петър Николаев Петров 10.14

Списък Б

102 Ивона Кирилова Даскалова 2.44

104 Александра Георгиева Георгиева 0.72

105 Янка Иванова Никифорова 6.19

106 Калин Георгиев Григоров 1.24

107 Веселин Георгиев Георгиев 4.02

108 Георги Иванов Коцев 3.15

109 Николай Петров Николов 1.52

110 Павел Симеонов Симеонов 1.99

111 Румяна Георгиева Борисова 1.54

112 Габриела Кирилова Георгиева 0.32

113 Васко Райчинов Йотов 0.84

114 Цветелина Методиева Павлова 0.38

115 Генадий Христов Атанасов 2.73

116 Иван Русев Русев 0.64

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Младен Найденов Маринов 63.19

109 Валентин Мирчов Милушев 8.82

Списък Б

102 Радомир Петров Чолаков 1.92

103 Марин Василев Маринов 2.94

104 Йоана Георгиева Рашкова 3.90

105 Васил Цветков Цветков 3.90

106 Дамян Русинов Маринов 2.58

107 Йорданка Владимирова Бичева 3.06

108 Владимир Стоянов Сотиров 3.02

110 Весела Цветанова Вутева 0.75

111 Кристина Георгиева Йорданова 2.05

112 Николай Асенов Николов 0.35

113 Мария Любенова Стоичкова-Денкова 0.67

114 Младен Иванчев Недков 1.37

115 Жаклин Пламенова Костадинова 0.75

116 Кирил Бойков Марков 0.73

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Антоанета Димитрова Цонева 66.73

103 Васил Петров Зашкев 12.88

Списък Б

102 Яна Веселинова Тодоранова 2.61

104 Иван Димитров Димитров 1.95

105 Елена Станьова Чумпова 1.55

106 Николай Янков Сиджимов 0.85

107 Николай Тошев Диловски 1.57

108 Кристина Николаева Касабова 1.87

109 Велислав Димитров Йотов 1.20

110 Александър Георгиев Първанов 0.59

111 Радослав Борисов Костадинов 1.81

112 Йонко Димитров Димитров 2.80

113 Александра Красимирова Стеркова 0.69

114 Димитър Евгениев Димитров 0.37

115 Виктор Нелчев Иванов 0.64

116 Недка Маринова Цанова 1.87

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Иван Ивайлов Ченчев 73.32

102 Михаил Василев Михайлов 13.05

Списък Б

103 Кирил Радев Недев 0.92

104 Владимир Георгиев Марков 1.27

105 Мартин Димитров Пандезов 1.26

106 Светлин Илиев Йотов 0.97

107 Светослав Георгиев Бориславов 0.60

108 Христина Георгиева Христова 1.52

109 Ралица Никодимова Кирилова 0.71

110 Павел Илиев Йорданов 1.00

111 Румен Борисов Тодоров 0.93

112 Грациела Иванова Петрова 1.78

113 Любомир Шанков Димитров 0.82

114 Славина Найденова Радомирова 0.41

115 Зорница Трифонова Василева 0.86

116 Иванела Денчева Сиракова 0.55

Двадесет и седми изборен район – Старозагорски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Халил Реджепов Летифов 84.62

Списък Б

102 Дженал Ниази Топалова 1.24

103 Тунджай Рамадан Йозтюрк 1.10

104 Щилиян Велинов Велинов 1.42 105 Шендоан Ремзи Халит 0.90 106 Мехмед Неджми Зейнел 0.43 107 Гюлджан Мюмюнали Дурмуш-Шакир 0.88 108 Юзеир Али Кенан 1.18 109 Юлия Емилова Кехайова 0.49 110 Иван Енев Костадинов 0.47 111 Вейсал Аптула Аптула 1.02 112 Доника Бончева Бойчева 1.05 113 Алейдин Ахмедов Имамов 0.19 114 Валентин Валентинов Георгиев 0.64 115 Ваня Богданова Мустафа 0.32 116 Ангел Владов Атанасов 0.83 117 Емилиян Цонев Тотев 0.55 118 Емине Али Етем 0.24 119 Атанас Асенов Атанасов 0.13 120 Стоян Йонков Колев 0.68 121 Зюлер Муталип Ремзи 0.50 122 Борислав Александров Асенов 1.13 9. Продължаваме Промяната Списък А 101 Радослав Стефанов Рибарски 82.96 Списък Б 102 Радослав Красенов Василев 4.71 103 Армин Рафаел Саркисян 1.55 104 Васил Иванов Томов 1.03 105 Наско Йовчев Василев 1.35 106 Йонко Жоров Йовчев 0.81 107 Владимир Иванов Етов 1.46 108 Станислав Енчев Бойчев 1.09 109 Теодора Иванова Нончева 1.99 110 Диляна Начева Начева 0.83 111 Ива Росанова Михайлова 1.29 112 Стефан Русев Желев 0.94 14. ВЪЗРАЖДАНЕ Списък А 101 Искра Михайлова Михайлова 85.44 Списък Б 102 Димитър Пламенов Пашев 3.53 103 Даниел Станиславов Проданов 1.73 104 Яна Мартинова Динева 1.15 105 Ива Серьожева Ангелкова 1.84 106 Калин Николаев Калинов 0.68 107 Тодор Руменов Делчев 0.99 108 Симеон Тодоров Шопов 1.49 109 Галин Господинов Динев 0.65 110 Михаил Борисов Атанасов 0.54 111 Стилян Христов Христов 1.96 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД Списък А 101 Николай Димитров Благоев 86.37 Списък Б 102 Любов Димова Авджиева 1.94 103 Румяна Лалева Присадашка 1.18 104 Христо Йорданов Ковачев 1.34 105 Камелия Димчева Стаматова-Йовчева 1.14 106 Албена Тодорова Стоянова 1.10 107 Радостина Георгиева Тонева 1.14 108 Елена Неделчева Стойнова 1.04 109 Иван Стоянов Йовчев 0.90 110 Данислав Маринов Дончев 1.72 111 Александър Димитров Тодоров 0.88 112 Панайот Динев Донев 0.32 113 Минчо Иванов Ковачев 0.92

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Красимир Георгиев Вълчев 67.27

Списък Б

102 Маноил Минчев Манев 3.35

103 Илиана Петкова Жекова 4.83

104 Мартин Паскалев Паскалев 2.11

105 Методи Михайлов Марков 0.90

106 Иван Станчев Станчев 1.51

107 Александър Красимиров Кьосев 0.75

108 Зорница Петкова Георгиева 3.63

109 Светозар Тодоров Ялъмов 0.59

110 Анастасия Христова Гидикова 1.67

111 Мехмед Алиев Мехмедов 1.36

112 Тихомир Грудев Динев 1.21

113 Тодор Димитров Тодоров 0.83

114 Донка Ганчева Христова 1.42

115 Емил Тихомиров Енчев 0.79

116 Десислава Пламенова Тинева 2.06

117 Димитър Христов Пандазиев 1.44

118 Стоян Крумов Чачкаров 0.62

119 Надя Трендафилова Карбанова 0.70

120 Теньо Динев Тенев 0.83

121 Емил Любославов Трифонов 0.38

122 Радослав Пламенов Георгиев 1.74

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Атанас Владиславов Славов 67.41

Списък Б

102 Димитър Здравков Чорбаджиев 4.86

103 Теньо Димов Арабаджиев 6.25

104 Ива Светлозарова Радева 1.77

105 Таня Койчева Андреева 6.78

106 Георги Колев Георгиев 0.35

107 Александър Евгениев Сандев 1.32

108 Николай Стефанов Петков 0.84

109 Светлана Жекова Атанасова 1.24

110 Надя Милчева Недялкова-Колева 0.78

111 Пламен Христов Костов 0.91

112 Борислав Руменов Вълчев 0.49

113 Силяна Юриева Божилова 0.60

114 Иван Георгиев Лапчев 1.69

115 Никола Димитров Денев 0.62

116 Димитър Илков Басамаков 0.17

117 Методи Йорданов Маринов 0.87

118 Янко Тодоров Янков 0.68

119 Нейчо Колев Нейчев 0.17

120 Станислав Сашков Петков 0.45

121 Магдалена Владимирова Овчарова 0.84

122 Румен Стефанов Димитров 0.91

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Георги Янчев Гьоков 81.83

Списък Б

102 Иван Кръстев Кръстев 4.17

103 Пламен Станимиров Караджов 4.14

104 Иван Георгиев Айолов 0.47

105 Драго Янков Коев 1.80

106 Радостина Петрова Тотева 0.41

107 Велина Димитрова Атанасова 1.20

108 Галина Куманова Господинова 0.87

109 Милка Николова Кърпачева 0.34

110 Сашко Иванов Лозанов 0.72

111 Владимир Любомиров Грамовски 0.64

112 Динко Колев Господинов 0.42

113 Илка Иванова Петкова 0.32

114 Ирин Деянов Арбалов 0.42

115 Милена Златева Данкова 0.31

116 Радиана Георгиева Неделчева 0.20

117 Георги Тодоров Николаев 0.24

118 Жечка Стоянова Дрянова 0.31

119 Петър Георгиев Гончев 0.10

120 Кирилка Светославова Димитрова 0.52

121 Камен Ивов Мартинов 0.07

122 Иван Стоянов Върляков 0.47

Двадесет и осми изборен район – Търговищки No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Джейхан Хасанов Ибрямов 92.35

Списък Б

102 Имрен Исметова Мехмедова 1.98

103 Сюзан Сейфетинова Алиосманова 1.15

104 Емине Феимова Якубова 1.40

105 Ружди Руждиев Хабилов 0.94

106 Теодора Владимирова Маринова 0.33

107 Бюлянт Бехти Бейтула 0.83

108 Мустафа Хрюстемов Феимов 1.02

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Даниел Максим Лорер 84.17

104 Стефан Христов Асенов 7.27

Списък Б

102 Кирил Сашев Симеонов 2.34

103 Красимир Лазаров Кирилов 3.23

105 Виктор Анастасов Иванов 1.77

106 Соня Гаврилова Николаева 1.23

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Юлиян Каменов Губатов 84.93

Списък Б

102 Нина Димитрова Костадинова 5.24

103 Дилян Руменов Григоров 1.34

104 Марчо Станчев Атанасов 1.83

105 Кремена Стефанова Минчева 2.48

106 Георги Димитров Буюклиев 1.18

107 Милчо Василев Милчев 3.01

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Милена Божанова Иванова 89.73

Списък Б

102 Гецо Стойчев Гецов 4.04

103 Виктория Любомирова Русева 3.79

104 Цветомир Пламенов Палазов 2.44

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Теменужка Петрова Петкова 73.81

104 Явор Димитров Александров 8.07

102 Константин Стоянов Манев 7.23

Списък Б

103 Никола Тошков Джамбазов 3.40

105 Бахтишен Ниязиева Мустафова 4.82

106 Нейко Стайков Нейков 0.80

107 Мария Димитрова Николова 0.83

108 Борис Костадинов Димитров 1.04

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Илина Симеонова Мутафчиева 60.85

102 Христо Колев Христов 10.76

106 Метин Сабриев Ахмедов 10.58

Списък Б

103 Елица Йорданова Христова-Анастасова 6.88

104 Петя Иванова Златева 3.44

105 Елена Димитрова Дамянова 5.47

107 Иван Андреев Димов 2.03

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Светослав Иванов Стефанов 85.26

Списък Б

102 Николай Цонев Черкезов 3.59

103 Павлинка Иванова Тасева 1.97

104 Марияна Петрова Петрова 1.48

105 Иван Неделчев Вълчев 1.94

106 Десислава Евгениева Петрова 4.51

107 Георги Григоров Гогов 0.33

108 Светослав Христов Загоров 0.92

Двадесет и девети изборен район – Хасковски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Сезгин Юсеин Мехмед 91.32

Списък Б

102 Мюмюн Сали Мюмюн 2.01

103 Мехмед Лятиф Шакир 0.78

104 Серкант Сейхан Сейдамед 1.59

105 Йозджан Расим Мехмед 0.98

106 Ахмед Юксел Ахмед 0.23

107 Сание Рамадан Иса 0.42

108 Емине Адем Юнуз 0.13

109 Севджан Керим Иляз 0.13

110 Мухлис Фариз Сербест 1.10

111 Иса Салихов Делиимамов 0.31

112 Себахтин Шакир Халил 0.23

113 Дуйгу Сюлейманова Салиева 0.18

114 Симеон Петев Ангелов 0.23

115 Михрибан Тасим Хасан 0.19

116 Байрам Шенол Реджеб 0.17

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Асен Васков Василев 80.81

102 Веселин Жеков Недев 7.04

Списък Б

103 Атанас Петров Атанасов 1.43

104 Светла Емилова Симидчиева 0.72

105 Лозко Стефанов Лозев 1.95

106 Младен Тодоров Запрянов 0.58

107 Владимир Тодоров Бибов 1.13

108 Ивайло Георгиев Стайков 0.73

109 Светлана Николова Ангелова 1.98

110 Георги Атанасов Демирев 1.27

111 Климент Георгиев Киров 0.55

112 Христо Стефанов Стефанов 0.38

113 Данаел Димитров Маврев 0.61

114 Дарина Стайкова Влайкова 0.83

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Георги Николаев Георгиев 82.10

Списък Б

102 Венета Колева Стоянова 3.43

103 Ясен Митков Колев 2.01

104 Даниел Христов Леков 1.68

105 Красимира Петрова Христова 1.64

106 Росица Тянчева Христозова 0.51

107 Даниел Иванов Иванов 1.44

108 Атанас Кръстев Кръстев 1.61

109 Пепа Иванова Василева 0.52

110 Марин Георгиев Филипов 0.42

111 Тихомир Иванов Трендафилов 1.07

112 Райчо Куманов Петков 0.20

113 Тодор Христов Тодоров 0.40

114 Пламен Петров Челебиев 1.40

115 Димитър Христов Димитров 0.71

116 Марияна Василева Иванова 0.86

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Тихомир Недев Георгиев 54.40

103 Владимир Маринов Маринов 24.70

106 Галя Тенчева Иванова-Асенова 7.88

Списък Б

102 Трифон Христов Тодоров 2.33

104 Владимир Георгиев Миланов 0.69

105 Димитър Владимиров Асенов 2.13

107 Илиана Ленкова Хаджиева 0.42

108 Светлана Русева Митошева 2.44

109 Станимир Георгиев Стоев 0.20

110 Иринка Атанасова Янева 0.13

111 Иван Стоянов Ванков 1.31

112 Мария Михайлова Кафадарова 0.53

113 Милен Колев Койчев 0.80

114 Деян Костадинов Тенев 0.44

115 Иван Кирчев Грозев 0.84

116 Венета Ленкова Димова 0.76

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Делян Александров Добрев 52.28

102 Георги Тенев Станков 21.77

104 Иван Величков Минев 10.43

Списък Б

103 Деян Красимиров Иванов 1.71

105 Стефка Здравкова Стефанова 3.13

106 Божидар Петков Петков 1.09

107 Евгения Даниелова Ангелова 1.09

108 Митко Костадинов Полихронов 1.25

109 Митко Петров Петров 0.59

110 Васил Димитров Митев 0.60

111 Атанас Емилов Асенов 0.81

112 Мариян Ненков Дервенков 1.48

113 Райно Димов Стоянов 0.72

114 Живко Жечев Янков 0.93

115 Николай Стефанов Николов 0.79

116 Хавел Алдинов Карагьозов 1.33

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Катя Максимова Панева 77.95

Списък Б

102 Иван Филипов Ванчев 3.13

103 Тодор Христов Ташев 5.40

104 Тома Георгиев Белев 2.27

105 Антони Стефанов Пашов 3.36

106 Георги Апостолов Апостолов 2.65

107 Стефан Георгиев Аврамов 0.51

108 Антония Станилова Станилова 0.45

109 Румяна Атанасова Бозукова 0.99

110 Веса Стефанова Ходжева 1.09

111 Димитър Константинов Иванов 0.80

112 Георги Димитров Ганчев 0.89

113 Васил Митков Василев 0.51

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Смиляна Николова Нитова-Кръстева 77.48

102 Богдан Мирославов Кирилов 10.48

Списък Б

103 Георги Апостолов Бекяров 2.18

104 Иван Христов Христов 1.78

105 Васил Иванов Точков 4.28

106 Петър Делчев Андреев 0.71

107 Стилияна Неделчева Ангелова 0.44

108 Владимир Гинев Вълков 1.77

109 Васил Гочев Николов 0.34

110 Валентин Милев Йотов 0.53

Тридесети изборен район – Шуменски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Мустафа Сали Карадайъ 94.83

Списък Б

102 Хамид Бари Хамид 1.32

103 Кадир Реджебов Насуфов 0.64

104 Кадир Назиф Хасан 0.35

105 Танер Айдън Исмаил 0.58

106 Мемиш Сюлейман Мердан 0.26

107 Христо Христов Кюркчиев 0.21

108 Нуртен Джевджетова Ахмед 0.17

109 Кенан Нешков Кючюков 0.11

110 Метин Хюсню Мехмед 0.49

111 Айля Османова Реджеб 0.58

112 Насъф Халил Исмаил 0.47

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Николай Денков Денков 82.33

Списък Б

102 Николай Красенов Колев 3.80

103 Нели Стойчева Димитрова 2.27

104 Нели Тошкова Георгиева 1.19

105 Захари Георгиев Борачев 3.23

106 Анатоли Светлинов Стрелков 0.73

107 Пламен Димитров Петров 0.71

108 Иван Параскевов Иванов 1.10

109 Стефани Стефанова Стефанова 1.47

110 Хари Спасов Иванов 0.97

111 Богомил Петров Петров 0.80

112 Владимир Станчев Йолов 1.39

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Николай Кръстев Костадинов 87.81

Списък Б

102 Деян Николаев Николов 3.54

103 Недко Пенчев Драганов 1.44

104 Юлия Павлинова Неделчева 1.38

105 Ивайло Георгиев Капитанов 2.12

106 Боряна Димитрова Йорданова 0.55

107 Валентин Димитров Каравелов 0.68

108 Стоян Веселинов Стоянов 0.96

109 Григор Йорданов Иванов 0.59

110 Ивайло Бойчев Обретенов 0.92

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Радослав Петров Кърджиев 87.54

Списък Б

102 Самет Рафет Янгънджъ 2.92

103 Ваня Жечева Жекова 2.74

104 Ралица Василева Сиракова 1.77

105 Стоян Димитров Шайков 3.03

106 Калин Драгомиров Костадинов 2.00

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Красимир Георгиев Вълчев 60.83

102 Илтер Бейзатов Садъков 18.92

103 Ралица Тодорова Ангелова 7.48

Списък Б

104 Албена Димитрова Иванова-Неделчева 2.46

105 Димитър Крумов Александров 3.13

106 Борис Илиев Иванов 2.34

107 Румен Петров Генов 0.73

108 Рени Цанкова Стоянова 0.92

109 Хамди Сами Авджъ 0.78

110 Цветелина Илиева Методиева 0.65

111 Димитричка Господинова Недева 0.67

112 Стоян Тотев Тодоров 1.09

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Александър Димитров Симидчиев 74.76

102 Васил Гочев Тодоров 10.90

Списък Б

103 Иво Михайлов Михайлов 1.33

104 Александър Драгомиров Денев 0.54

105 Анета Цветанова Георгиева 1.57

106 Пламен Кръстев Петров 1.33

107 Димитър Янев Милчев 1.75

108 Светослав Георгиев Кукуянов 6.39

110 Николай Иванов Николаев 0.96

111 Валентин Костов Маринов 0.48

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Иван Валентинов Иванов 69.78

102 Иван Валентинов Ганчев 13.05

112 Стефан Борисов Живков 7.36

Списък Б

103 Александър Горчев Александров 3.40

104 Тодор Йорданов Тодоров 0.81

105 Евгения Евгениева Леополдова 1.02

106 Павел Валентинов Караиванов 1.24

107 Светослава Димитрова Борисова 0.52

108 Аян Джошкунов Мехмедов 0.89

109 Даниела Илиева Пенчева 0.37

110 Даниел Атанасов Дончев 0.56

111 Данаил Тодоров Костадинов 1.00

Тридесет и първи изборен район – Ямболски No в листата Име, презиме и фамилия ЕГН %

предпочитания

(преференции)

1. Движение за права и свободи – ДПС

Списък А

101 Петър Пандушев Чобанов 61.74

102 Гроздан Георгиев Грозев 24.82

105 Мехмед Ахмедов Алиев 7.82

Списък Б

103 Хатидже Мехмедова Георгиева 1.22

104 Димитър Динков Колев 2.20

106 Юсеин Мехмедов Юсеинов 1.22

107 Иван Господинов Минчев 0.37

108 Недялко Петков Лазаров 0.61

9. Продължаваме Промяната Списък А

101 Мирослав Николаев Иванов 90.45

Списък Б

102 Георги Петров Стефанов 2.53

103 Радостина Панайотова Драгнева-Томова 1.60

104 Димитър Валентинов Загоров 1.30

105 Цветомира Атанасова Гицова 1.79

106 Здравко Илчев Янчев 0.76

107 Момчил Иванов Иванов 1.57

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

Списък А

101 Никола Ангелов Димитров 86.81

Списък Б

102 Георги Стоянов Дичев 5.39

103 Иван Димитров Арнаудов 1.95

104 Таня Маринова Тсиолакиду 1.80

105 Цветан Валентинов Джуров 1.73

106 Стратия Тодоров Колев 0.85

107 Ангел Стефанов Митов 1.47

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

Списък А

101 Евгени Господинов Господинов 81.33

Списък Б

102 Огнян Илиев Владимиров 2.20

103 Стефан Тотев Стоянов 5.11

104 Тодор Андонов Тодоров 4.23

105 Димитър Иванов Андреев 3.62

106 Сийка Колева Николова 0.71

107 Стойчо Георгиев Георгиев 1.32

108 Стоян Стефанов Трашлиев 1.48

24. ГЕРБ-СДС

Списък А

101 Димитър Ангелов Иванов 78.85

Списък Б

102 Снежана Христова Делчева 6.17

103 Николай Костов Костадинов 4.15

104 Мартин Михайлов Петков 2.83

105 Иван Парушев Митев 2.64

106 Диляна Кръстева Ставрева 1.79

107 Мирослав Георгиев Козарев 1.67

108 Станчо Кирилов Стоименов 1.90

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Списък А

101 Веселин Йорданов Калановски 72.47

102 Диляна Тодорова Тодорова 14.65

103 Димитър Василев Брънков 7.32

Списък Б

104 Бойко Стойчев Пенков 1.08

105 Елена Стефанова Иванова 4.47

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Списък А

101 Кристиан Иванов Вигенин 78.30

102 Нели Петрова Славова 12.01

Списък Б

103 Красимир Георгиев Кръстев

104 Иван Димитров Митев

105 Драгоя Димитров Драгоев

106 Пламен Георгиев Димитров

107 Галина Колева Георгиева

108 Георги Михалев Василев 1.69

1 Коментар
  1. ИСТИНАТА казва

    КОЛКО са „депутатите“ от „сдс“ и КОИ са ТЕ?!?!?!

Оставете отговор

Вашият електронен адрес няма да бъде публикуван.