Бившият регионален министър на ГЕРБ Лиляна Павлова е бременна от мастит строителен бос, разкри ексклузивно Narod.bg.
Плъзналата в някои медии новина, че пухкавата ексминистърка за българското председателство на Съвета на Европейския съюз в третото правителство на Бойко Борисов е бременна от „съпруга си Пламен“, се оказа фейк.
Реклама
Павлова е официално разведена от 3 години, в момента живее на семейни начала с бизнесмена Панайот, с когото се познават от времето, когато въртеше строителни поръчки като регионален министър.
Панайот и Лиляна в момента отдъхват в баровския курортен комплекс „Света Марина“ в Созопол, свързван със забравеното острие на ДПС и министърка на извънредните ситуации Емел Етем, уточни читателят на Narod.bg.
ВПЕЧАТЛИХ СА…. ПОВЕЧЕ ОТ УРОДОИНДУСТРИЯТА НА НЕДЪГАВИЯ ПРЕЗИДЕНТ … !!!
МИЗЕРНО УПРАВЛЕНИЕ НА ОЩЕ ПО– МИЗЕРНИ ИНДИВИДИ …
КОЙ ПЪК СЕ Е ЖЕРТВАЛ ДА ЗАПЛОДИ ТАЗИ СВИНЯ ИЛИ…..ЗА ПАРИ ЛИ ЗА МНОГО ЛИ…..БАСИ ГЕРОЯ КАК И Е НАМЕРИЛ МАЗНАТА КУРАБИЯ ….ОТВРАТ
Много страшна тази ромска биволица, бе!
Този Кончита Вурст нещо е наддал!
У тая джофра що злоба има, не ти е работа……